Reklama

Mandaryna o kolejnych ślubach Wiśniewskiego. Musiała ugryźć się w język

Ostatnimi czasy Nina Terentiew w dość nieprzychylny sposób wypowiedziała się o zachowaniach Michała Wiśniewskiego. Jego druga żona, Mandaryna, postanowiła odnieść się do słów dziennikarki. Co wyjawiła i dlaczego musiała ugryźć się w język?

Martę Wiśniewską publiczność w całej Polsce miała okazję poznać nie tylko jako autorkę słynnego wykonania “Ev’ry Night" w 2005 roku, które nawet po latach jest obiektem wątpliwej nostalgii, lecz przede wszystkim jako żonę Michała Wiśniewskiego. Ostatnio szczerze odniosła się do kolejnego, piątego już małżeństwa swojego byłego partnera i ojca jej dwójki dzieci.

Mandaryna szczerze o byłym mężu

Popularny piosenkarz związał się z Mandaryną w 2002 roku, a ich małżeństwo przetrwało jedynie cztery lata. Choć kulisy ich związku oglądała cała Polska w programie “Jestem, jaki jestem", a wielu fanów piosenkarza kibicowało parze, ich związek rozpadł się na dobre. Mimo wszystko Marta i Michał przez lata zgodnie dzielili się obowiązkami rodzicielskimi nad Fabienne i Xavierem. 

Reklama

Dzisiaj Michał Wiśniewski ma za sobą już pięć ślubów, do czego postanowiła odnieść się Nina Terentiew. 

 - Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to niestety udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie jak idzie - wyznała w rozmowie z "Faktem".  

Mandaryna została poproszona przez Plotek.pl o odniesienie się do kąśliwego komentarza Niny Terentiew. Wiśniewska żartobliwym tonem skwitowała: - Jakoś mu nie idzie - po czym ugryzła się w język i dodała: - Nie, nic nie mówię. Kibicuję, trzymam kciuki. 

Czy Mandaryna pogodziła się z dawnym rozstaniem?

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski na ślubnym kobiercu po raz piąty stanął podczas pandemii w 2020 roku, biorąc za żonę Polę Wiśniewską, z którą ma syna Falco. Można odnieść jednak wrażenie, że Mandaryna pogodziła się już dawno z rozstaniem z piosenkarzem. Od 2010 roku jest w szczęśliwym związku z Wojciechem Bąkiewiczem, a ostatnio nagrała nawet teledysk, do którego zaprosiła ją trzecia żona Michała Wiśniewskiego, Ania Świątczak. Myślicie, że relacje Mandaryny z piątą żoną Michała Wiśniewskiego będą układały się równie zgodnie, a kobiety zostaną koleżankami?

***
Zobacz także:

Tomasz Lis i Kinga Rusin: córka znanej pary pożegna się z posadą w "Przeglądzie Sportowym"?

Amber Heard zalała się łzami w sądzie. To już koniec zeznań

Na czas jubileuszu Elżbiety II Meghan i Harry znów dołączą do rodziny królewskiej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna | Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama