Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka rozkwita dzięki nowej miłości!

Marcelina Zawadzka to piękna kobieta, która swoim wdziękiem od lat uwodzi Polaków. Teraz w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna i widać, że nowa miłość służy byłej Miss Polonii. Na najnowszych zdjęciach, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, dosłownie promienieje.

Marcelina Zawadzka zakochana

 Marcelina Zawadzka pojawiła się w polskim show-biznesie dzięki wyborom Miss Polonia 2011. Potem jej kariera potoczyła się bardzo szybko. 

Gdy oddała koronę swojej następczyni, rzuciła się w wir pracy w telewizji. Została prowadzącą programu TVP "Pytanie na śniadanie". 

Niestety, ta przygoda z dziennikarstwem już się zakończyła i od pewnego czasu Marcelina Zawadzka głównie zajmuje się promowaniem marek w mediach społecznościowych. 

O ile w życiu zawodowym modelce układało się doskonale, to w życiu miłosnym bywało różnie. Gwiazda wielokrotnie przeżywała złamane serce, a fani z zapartym tchem śledzili jej miłosne zawirowania. 

Od pewnego czasu była sama, ale niedawno media doniosły, że Marcelina Zawadzka znów jest zakochana. 

Wybrankiem okazał się z Maxem Gloecknerem, niemieckim influenserem i przedsiębiorcą. Patrząc na nowe zdjęcia Marceliny można dojść do wniosku, że nowy związek bardzo jej służy. 

Nowe zdjęcia celebrytki sprawiły, że jej fanom serca z pewnością zabiły szybciej. Marcelina pozuje do nowych zdjęć w zielonym kombinezonie z głębokim dekoltem. 

Reklama

Jednak od ubioru ważniejszy jest błysk w oku Marceliny , który gości tam od kiedy gwiazda spotyka się z Niemcem. Trzeba przyznać, że była miss jest znów w formie, a to wszystko dzięki miłości! 

***
Zobacz również: 

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka! Wydało się! 

Kostiumy kąpielowe gwiazd! Na to stawiają w 2021 roku! 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje