Reklama

Reklama

Marcin Hakiel odnalazł miłość? „Poznali się przez internet”

Marcin Hakiel ma za sobą trudny czas. Tancerz bardzo przeżył rozstanie z wieloletnią partnerką Katarzyną Cichopek. Wszystko jednak wskazuje na to, że stanął na nogi i czuje się lepiej. Pomóc w odzyskaniu równowagi miała mu nowa partnerka. Jak donosi portal Plotek – Marcin Hakiel odnalazł miłość.

Głośne rozstanie gwiazdorskiej pary. Marcin Hakiel bardzo to przeżył

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek  było jednym z najgłośniejszych i najbardziej szokujących w ostatnich latach. Gwiazdorska para była  razem przez 14 lat. Patrząc z  boku wydawało się, że tych dwoje tworzy zgrany zespół i niezmiennie darzy się nawzajem ogromnym  uczuciem.

Oficjalny komunikat Marcina Hakiela  i Katarzyny Cichopek, który pojawił się na Instagramie i mówił o definitywnym rozstaniu, zdziwił wszystkich. Para nie podała w nim powodu decyzji, zaznaczając, że ze względu na dobro dzieci, prosi o uszanowanie prywatności. Długo spekulowano, dlaczego małżeństwo Hakiela i Cichopek się rozpadło. Tancerz po kilku tygodniach milczenia postanowił zabrać głos w tej sprawie - jednocześnie potwierdzając domysły i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Reklama

Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że powodem rozstania był romans Katarzyny Cichopek. "Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Nie byłem na to przygotowany"  - powiedział dosadnie tancerz.

Marcin Hakiel ma nową partnerkę? Mają spotykać się od kilku tygodni

Marcin Hakiel  przyznał, że rozstanie z wieloletnią partnerką było dla niego bardzo bolesne. "Nie będę ukrywać, że sytuacja była dla mnie trudna. I wydaje mi się, że pomimo tego, że jestem mężczyzną, to ja się nie wstydzę tego, co przeżyłem, co przeżywam i co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie" - powiedział.

Wszystko wskazuje na to, że przepracował już trudne emocje i czuje się lepiej. Portal Plotek doniósł, że tancerz znalazł nową miłość. "Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet" - miał powiedzieć redakcji Plotka tajemniczy informator. Hakiel ma spotykać się z nową  miłością od trzech tygodni.

Portal postanowił zweryfikować prawdziwość zdobytych informacji. W tym celu skontaktował się z zainteresowanym. Marcin Hakiel nie chciał szerzej komentować sprawy - nie potwierdził, ani nie zaprzeczył doniesieniom.

***
Zobacz również:

Romantic czy rock? Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacjami

Wiktoria Gąsiewska szaleje na wakacjach. Pokazała odważne zdjęcia

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem. "Chyba wieje"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy