Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska szaleje na wakacjach. Pokazała odważne zdjęcia

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na upragniony urlop. Od kilku dni wygrzewa się w słońcu, dzieląc się z fanami kolejnymi zdjęciami z wyjazdu. Jest czego zazdrościć!

Wiktoria Gąsiewska pierwsze kroki na dużym ekranie stawiała już jako mała dziewczynka. Ogromną popularność przyniosła jej jednak rola w serialu "Rodzinka.pl". Po niej kariera gwiazdy nabrała rozpędu. Dziś aktorkę możemy oglądać między innymi w "Barwach szczęścia" czy "Pierwszej miłości".

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Wiktoria Gąsiewska szaleje na wakacjach

Obok pracy aktorka z powodzeniem prowadzi profile w mediach społecznościowych, będąc w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Teraz raczy ich kolejnymi kadrami z wakacji, na które się wybrała.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska już od kilku dni bawi się w Chorwacji - niezwykle popularnym wśród Polaków kierunku. Towarzyszą jej znajomi oraz brat. Aktorka zdążyła już między innymi pochwalić się zdjęciami z przyjaciółką, pooglądać chorwacką roślinność oraz zafundować sobie morską przygodę.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Wiktoria Gąsiewska pozuje w beżowym bikini

Aktorka wraz ze swoimi kompanami podróży wybrała się na rejs po Adriatyku. Wiktoria Gąsiewska dokładnie zrelacjonowała wycieczkę w mediach społecznościowych. Gwiazda korzystała z uroków Chorwacji, podziwiając widoki i łapiąc słoneczne promienie.

Z fanami podzieliła się również zdjęciem w bikini. Ten krój to jeden z najmodniejszych fasonów na lato 2022!

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | wakacje 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama