Reklama

Marcin Mroczek z żoną żegnają się z Zanzibarem. Urocze zdjęcia!

To już drugi raz, gdy Marcin Mroczek wraz z rodziną odwiedzili piękny Zanzibar. Niestety, ich egzotyczna przygoda dobiega końca, o czym aktor postanowił poinformować swoich fanów na swoim profilu na Instagramie.

Zanzibar to ostatnio bardzo popularne miejsce na mapie urlopów wśród polskich celebrytów. Nie inaczej było w przypadku Marcina Mroczka. Gwiazdor "M jak Miłość" wybrał się na krótki urlop z całą swoją rodziną, racząc swoich fanów pięknymi zdjęciami z tego uroczego, egzotycznego zakątka. 

W relacjach z ich intensywnego urlopu nie zabrakło wzmianek nie tylko o plażowaniu, ale też nurkowaniu, świętowaniu nadejścia nowego roku, zabawach z dziećmi i sączeniu kolorowych drinków na brzegach bezkresnego Oceanu Indyjskiego. 

Dla Marcina Mroczka taki wypad to również świetna okazja, by "pochwalić się" doskonałą kondycją swojego małżeństwa. Ich związek z Marleną Muranowicz wyraźnie przeżywa rozkwit, o czym mogą świadczyć liczne zdjęcia beztrosko bawiących się małżonków. Choć do tej pory aktor unikał dzielenia się z opinią publiczną swoją prywatnością, wygląda na to, że ostatnimi czasy nieco odszedł od tej zasady, być może nawet za namową własnej żony, która jest również jego managerką. 

Ku uciesze fanów Mroczek wrzucił więc kilka spektakularnych ujęć z egzotycznej wyspy, na której ochoczo pręży ciało na złocistej plaży, porywa do tańca własną żonę, czy też okazuje jej miłość, stojąc po kostki w wodzie... 

Niestety - wszystko co dobre szybko się kończy, więc i tym razem Marcin Mroczek musiał rozstać się z pięknymi krajobrazami Zanzibaru i wygląda na to, że całą rodzinę czeka powrót do Polski. 

Reklama

Raczej nie zazdrościmy aktorowi powrotu i trzymamy kciuki, by następny wypad na rajską wyspę odbył się najszybciej, jak to możliwe!


Zobacz więcej!

Wyszła z wanny i... zrobiło się gorąco! Nie wstydzi się niczego!

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest jej obecny?

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy