Reklama

Reklama

Marina Łuczenko relaksuje się na Mykonos

Marina Łuczenko zyskuje ostatnio coraz większą popularność jako żona Wojciecha Szczęsnego, piłkarza reprezentacji Polski. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym relaksuje się podczas wakacji na Mykonos.

Marina Łuczenko-Szczęsna zyskała popularność, gdy w 2009 roku zagrała w serialu "39 i pół". Udział w produkcji otworzył jej możliwość do rozpoczęcia kariery wokalnej, która zapowiadała się niezwykle obiecująco, gdyż artystka od najmłodszych lat wykazywała zdolności muzyczne. W 2010 zaprezentowała swój debiutancki singiel "Glam Pop" i otrzymała nagrodę Eska Music Awards za debiut roku.

Jej kolejne próby zawojowania rynkiem muzycznym nie należały już do tak udanych, jednak swój renesans popularności zawdzięcza związkowi z Wojciechem Szczęsnym, bramkarzem reprezentacji Polski i Juventus F.C.

Marina na greckich wakacjach

Reklama

Ostatnie rozgrywki reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej zdecydowanie nie należały do udanych. Po odpadnięciu z rozgrywek wiele rodzin piłkarzy udało się na wypoczynek. W tym gronie znalazła się Marina, która ostatnio zamieściła zdjęcie z błogiego wypoczynku na greckiej wyspie Mykonos.

Warto dodać, że Marina została znalazła się w zestawieniu "najbardziej czarujących WAGs" z 24 krajów biorących udział w Euro 2021, przygotowanym przez "Daily Mail".

Myślicie, że Marina Łuczenko-Szczęsna zawojuje jeszcze polską sceną muzyczną?

Czytaj również: 

Cała prawda o poczynaniach Golców podczas lockdownu! 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży! 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy