Reklama

Reklama

Marta Barczok - polska piękność na stadionach. Jak wygląda obecnie miss Euro 2016?

Marta Barczok została okrzyknięta miss Euro 2016 i wydawało się, że może powtórzyć sukces Natalii Siwiec. Choć kobieta nie zyskała aż takiej popularności jak jej poprzedniczka, to wciąż pojawia się na stadionach. Jak wygląda obecnie?

Kim jest Marta Barczok?

W 2012 roku wielką gwiazdą Mistrzostw Europy w piłce nożnej została Natalia Siwiec. Cztery lata później jej sukces powtórzyła Marta Barczok, którą okrzyknięto miss Euro 2016. Chociaż nie stała się tak popularna jak jej poprzedniczka, to nadal pojawia się na trybunach.

Zobacz też: Rhian Sugden w skąpym bikini! Tak gra w tenisa?

Marta Barczok ma 35 lat i pochodzi z Białogardu. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako księgowa. Kobieta ma 171 centymetrów wzrostu. Prowadzi aktywnie konto na Instagramie - obserwuje ją tam aż ponad pół miliona internautów.

Reklama

Marta Barczok na meczu Polska-Walia

Kibicka polskiej reprezentacji po zdobyciu zainteresowania mediów sześć lat temu mówiła, że nie było to jej celem. Barczok po prostu towarzyszyła swojemu mężowi podczas meczów, a przy okazji zwróciła uwagę fotoreporterów, którzy chętnie robili jej zdjęcia.

Ostatnio Barczok pojawiła się na meczu polskiej reprezentacji z Walią. Kobieta wystąpiła w czarnej stylizacji ze skórzaną kurtką, legginsami oraz wysokimi kozakami. Z tej okazji wrzuciła na swojego Instagrama specjalny filmik.

Czytaj też:

Maryna Moroz w "Playboyu". Zawodniczka UFC w odważnej sesji

Dlaczego Marcin Hakiel ukrywa swoją partnerkę? Tak tłumaczy się internautom

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Barczok - Miss Euro 2016 | Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy