Reklama

Reklama

Z klatki UFC na rozkładówkę "Playboya". Maryna Moroz w bardzo odważnej sesji

Maryna Moroz, popularna i utytułowana zawodniczka UFC, w nagiej sesji dla magazynu "Playboy". Ta informacja zelektryzowała fanów sportów walki i samej wojowniczki. Przedsmak tej sesji możemy zobaczyć na jej Instagramie. Jest gorąco!


Ukraińską zawodniczkę fani sportów walki mogą kojarzyć z jej wystąpieniem podczas konferencji prasowej po wygranej walce, na której to wyzwała na ring Joannę Jędrzejczak. Chciała zmierzyć się z Polką o tytuł mistrzowski. - Jestem gotowa na tę walkę - mówiła wtedy. 

W poście pod jedną z sesyjnych fotek napisała:

Fighterka zaprezentuje swoje wdzięki na cyfrowej platformie "Playboya", która jest odpowiedzią wydawnictwa na serwis OnlyFans. Zobaczymy tam nie tylko zdjęcia Maryny, ale i promowane przez nią ubrania i gadżety. Zobaczymy..., jeśli zapłacimy za subskrypcję. Jeszcze jeden dzień trwa promocja na dostęp do serwisu.

Reklama

Pod postem posypały się słowa wsparcia i gratulacji. Wśród nich również komentarz polskiej zawodniczki MMA, Karoliny Kowalkiewicz. Polka skomentowała wiadomość ikonką ognia i bijących brawo dłoni.

Maryna Moroz to 31-letnia zawodniczka mieszanych sztuk walki z Ukrainy. Obecnie występuje jako kontraktowa zawodniczka federacji Ultimate Fighting Championship (UFC), gdzie startuje w wadze muszej kobiet. 

Maryna jest również trenerką ukraińskiej olimpijskiej kobiecej drużyny bokserskiej. Na Instagramie poza pięknymi fotkami w sukienkach, możemy zobaczyć też, że naprawdę potrafi dać wycisk na ringu.

W zawodowym sporcie osiągnęła wiele - 11 zwycięstw, w tym jedno przez nokaut, trzy przegrane, wszystkie decyzją sędziów.

Czytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy pilates w kusym stroju. "Bosko"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała brzuch! Tak teraz wygląda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: UFC | maryna moroz | playboy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy