Reklama

Marta Manowska szaleje na wakacjach! Ale schudła!

Marta Manowska postanowiła nieco odpocząć od pracy i wybrała się na wakacje. Odwiedziła gorącą Grecję i podzieliła się zdjęciami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili od razu uwagę na zgrabną sylwetkę prezenterki.

Marta Manowska schudła na wakacjach

 Marta Manowska to ulubienica widzów TVP i programów "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Prowadząca zaskarbiła sobie sympatię telewidzów otwartością, uśmiechem i ciepłem, którym obdarza uczestników. 

Gwiazda poza planem zdjęciowym bardzo pilnuje swojej prywatności i dzieli się z fanami tylko tym, o czym sama zdecyduje. 

Niechętnie mówi o życiu uczuciowym, ale za to chętnie chwali się swoimi wyprawami! Marta Manowska obecnie przebywa w Grecji, gdzie postanowiła spędzić urlop. 

Piękna wyprawa robi wrażenie na internautach, którzy zachwycają się publikowanymi przez Martę zdjęciami. Jedno rzuciło się najbardziej w oczy fanów Marty - jej zgrabna sylwetka. 

Internauci nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod zdjęciem. Trudno nie zauważyć, że Marta Manowska zgubiła zbędne kilogramy i teraz cieszy się doskonałą figurą. 

Z pewnością zdrowa, zbilansowana dieta, bogata w warzywa i ryby bardzo pomogła jej w uzyskaniu tak świetnych efektów. Do tego trudno oderwać wzrok od jej rozpromienionej, uśmiechniętej twarzy. 

Wakacje ewidentnie służą Marcie i chyba nie ma w najbliższych planach powrotu do Polski.

Reklama

***
Zobacz również: 

Marta Manowska kusi ciałem na plaży! Gwiazda TVP myślała, że nikt nie patrzy!

Marta Manowska w zmysłowej sesji zdjęciowej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy