Reklama

Marta z "Rolnik szuka żony" pozdrawia fanów z plaży na Zanzibarze

Marta Paszkin to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Sympatyczna blondynka nigdy nie kryła, że przyszła do programu po prawdziwą miłość i już na pierwszym spotkaniu zawróciła w głowie Pawłowi, hodowcy krów. Teraz para planuje ślub!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to uczestnicy siódmej edycji show "Rolnik szuka żony" i ulubieńcy widzów programu. Para momentalnie wpadła sobie w oko i Pawłowi ciężko było udawać, że bierze jeszcze pod uwagę wybór innej kandydatki. Po programie Marta i Paweł wzięli udział w programie "Dance, dance, dance", zaręczyli się i rozpoczęli remont wspólnego gniazdka. 

Remonty mają to do siebie, że ciągną się w nieskończoność i wystawiają na ciężką próbę nawet najbardziej udane związki, więc Marta i Paweł postanowili odpocząć i odwiedzili jedno z ulubionych miejsc polskich celebrytów - Zanzibar. Para przebywa tam z dwójką dzieci - córką Marty, Stefanią oraz córką kuzyna Pawła. Narzeczona rolnika przyznała, że podróż z dwiema siedmiolatkami nie należała do najłatwiejszych, ale teraz czeka ich już tylko relaks, którego nie zepsują nawet nieprzychylne komentarze hejterów. 

-To jest kierunek, który przyciąga dużo celebrytów i człowiek ma wrażenie, że tutaj wszyscy byli to raz, a dwa Zanzibar na czas pandemii w ogóle się nie zamykał. Dla mnie nie ma znaczenia oklepany czy nieoklepany, bo się mega cieszę, że będziemy wypoczywać, nie samą pracą i remontami człowiek żyje - tłumaczy Marta Paszkin. 

Marta z "Rolnik szuka żony" pozuje w bikini na zanzibarskiej plaży!

Na Instagramie Marty Paszkin pojawiło się właśnie zdjęcie, będące żywym dowodem na to, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" stara się wycisnąć z urlopu jak najwięcej. Wypoczęta celebrytka pozuje na zanzibarskiej plaży w czarnym bikini i egzotycznej biżuterii. 

Reklama

- napisała Marta, a fani momentalnie skomplementowali jej zdjęcie, pisząc, że wygląda pięknie i promiennie. Podoba wam się w takiej wakacyjnej odsłonie?

***
Zobacz również:

"Rolnik szuka żony 8": Jak mieszkają uczestnicy programu?

Marta Manowska i Robert Bodzianny na wakacjach w Meksyku? Kolejne dowody! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy