Martyna Wojciechowska zaręczyła się

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim! Czy mają już ustaloną datę ślubu?

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są zaręczeni
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska są zaręczeniPiotr MoleckiEast News

O tym, że 45-letnia Wojciechowska jest kobietą niezależną, nie trzeba nikogo przekonywać. Podróżniczka zdobyła Koronę Ziemi, brała udział w najtrudniejszych rajdach samochodowych i zwiedziła wszystkie kontynenty.

W życiu pani Martyny nie brakowało też trudnych doświadczeń: w 2004 roku złamała kręgosłup, a w tym samym wypadku zginął jej przyjaciel. W 2016 na raka zmarł ojciec jej dziecka i były partner - Jerzy Błaszczyk.

Niepokorna podróżniczka była do tej pory aż pięciokrotnie zaręczona, jednak nigdy nie wyszła za mąż. Teraz ma szansę to zmienić - przyznała bowiem, że znowu powiedziała "tak".

Wybrankiem Wojciechowskiej jest od 2018 roku Przemysław Kossakowski - również niespokojny duch i podróżnik.

Małgorzata Rozenek-Majdan   

Perfekcyjna Pani Domu brała ślub aż trzykrotnie. Z pierwszym mężem, prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim, stanęła na ślubnym kobiercu już w czasie studiów! Małżeństwo to zakończyło się rozwodem. W 2003 roku wyszła za aktora Jacka Rozenka. Ich związek trwał 10 lat i urodziło się z niego dwóch synów:  Stanisław (ur. 2006) i Tadeusz (ur. 2010). Od 2013 roku związana jest z byłym bramkarzem reprezentacji Polski Radosławem Majdanem, z którym wzięła ślub 10 września 2016 roku. Ostatnio głośnym tematem była ciąża celebrytki. W końcu 10 czerwca 2020 urodził się ich syn Henryk, a zdjęcia malucha już królują na portalach społecznościowych.
Kilka razy brali ślub również m.in.: Beata Tadla, Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, Hanna Lis, Magda Mołek, Krystyna Janda, Piotr Kraśko, Tomasz Lis, Jan Nowicki, Agata Młynarska czy Katarzyna Skrzynecka.
Krzysztof Rutkowski  

Najbardziej znany polski detektyw bez licencji miał trzy żony i mnóstwo narzeczonych… Z pierwszą żoną Anną rozwiódł się w 2004 roku po 16 latach małżeństwa. Kobieta przez lata kreowała wizerunek męża. To właśnie dzięki niej poznaliśmy detektywa-celebrytę. Warto tu wspomnieć o szokującym związku Krzysztofa z byłą zakonnicą Luizą Kobyłecką. To właśnie dla niego kobieta zrzuciła habit. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Aktualnie żoną Rutkowskiego jest, prawie o polowę młodsza, Maja Plich. Mężczyzna oświadczył się jej na wizji w 2017 roku w programie „Skandalisci”. Maja, mimo rzekomych zdrad Krzysztofa, zdecydowała się wziąć z nim ślub w sierpniu 2019 roku.
Joanna Krupa 

Modelka wychodziła za mąż dwukrotnie. 13 czerwca 2013 roku poślubiła amerykańskiego przedsiębiorcę Romaina Zago. Niestety, w 2017 roku para rozwiodła się. Już w marcu 2018 roku modelka zaręczyła się z Douglasem Nunesem, a na początku sierpnia tego samego roku para wzięła ślub kościelny. Ich córeczka, Asha-Leigh Nunes, przyszła na świat 2 lipca 2019 roku i już jest gwiazdą Instagrama.
+8

O zaręczynach pani Martyna poinformowała fanów w nietypowy sposób. Pod zdjęciem dokumentującym akcję charytatywną, polegającą na zaopatrywaniu seniorów w ciepłe posiłki, napisała:

- Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku).

Do zdjęcia oprócz Kossakowskiego pozuje z podróżniczką Jan Pirowski, znany z telewizji TTV.

Nie wiadomo jeszcze, czy data ślubu została ustalona.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości! Myślicie, że tym razem pani Martyna da się zaobrączkować?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas