Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska zaręczyła się

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim! Czy mają już ustaloną datę ślubu?

O tym, że 45-letnia Wojciechowska jest kobietą niezależną, nie trzeba nikogo przekonywać. Podróżniczka zdobyła Koronę Ziemi, brała udział w najtrudniejszych rajdach samochodowych i zwiedziła wszystkie kontynenty.

W życiu pani Martyny nie brakowało też trudnych doświadczeń: w 2004 roku złamała kręgosłup, a w tym samym wypadku zginął jej przyjaciel. W 2016 na raka zmarł ojciec jej dziecka i były partner - Jerzy Błaszczyk.

Niepokorna podróżniczka była do tej pory aż pięciokrotnie zaręczona, jednak nigdy nie wyszła za mąż. Teraz ma szansę to zmienić - przyznała bowiem, że znowu powiedziała "tak".

Reklama

Wybrankiem Wojciechowskiej jest od 2018 roku Przemysław Kossakowski - również niespokojny duch i podróżnik.

O zaręczynach pani Martyna poinformowała fanów w nietypowy sposób. Pod zdjęciem dokumentującym akcję charytatywną, polegającą na zaopatrywaniu seniorów w ciepłe posiłki, napisała:

- Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku).

Do zdjęcia oprócz Kossakowskiego pozuje z podróżniczką Jan Pirowski, znany z telewizji TTV.

Nie wiadomo jeszcze, czy data ślubu została ustalona.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości! Myślicie, że tym razem pani Martyna da się zaobrączkować?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy