Reklama

Reklama

Matka Hiddlestona zachwycona Taylor Swift

Diana Hiddleston była niezwykle podekscytowana, gdy 35-letni aktor przedstawił jej swoją nową dziewczynę.

Diana Hiddleston, która mieszka w Suffolk, była niezwykle podekscytowana, gdy 35-letni aktor przedstawił jej swoją nową dziewczynę. Matka aktora uważa, że Taylor (26 l.) już stała się członkiem rodziny.

W rozmowie z "People" źródło podało: - Ona uważa, że Taylor jest urocza. Była bardzo szczęśliwa, że mogła ją poznać.

Reklama

-  Taylor od razu stała się członkiem rodziny. Spotkanie i rozmowa poszły gładko. Rodzina Toma uważa go za wielką gwiazdę, ale Taylor to jeszcze wyższy poziom.

- Starali się, aby spotkanie przebiegło w naturalnej atmosferze. Spędzili razem zwyczajny rodzinny weekend.

Mówi się, że były chłopak Taylor - Calvin Harris - uważa za "śmieszne" to, że Taylor poznała już rodzinę Toma, a nie chciała poznać jego rodziców, mimo iż byli parą przez 15 miesięcy.

Szkocki didżej prawdopodobnie chciał, aby Taylor poznała jego matkę i ojca którzy mieszkają w Szkocji, ale ona twierdziła, że to zbyt daleko. Dlatego teraz jest zaskoczony wyjazdem Taylor do Suffolk, gdzie spędziła czas z rodziną Toma, z którym spotyka się dopiero od kilku tygodni.

Taylor zaczęła spotykać się z Tomem, którego poznała w maju na gali Met w Nowym Jorku, zaraz po zerwaniu z Calvinem. Przyjaciele twierdzą, że sprawy potoczyły się tak szybko, ponieważ aktor znany z filmu "Thor" jest dokładnie w jej typie.

Źródło podało:  0 Tom spełnia wszystkie kryteria Taylor. Jest przystojny, inteligentny, utalentowany, jest Brytyjczykiem, ma blond włosy, czyli ma wszystko to, co podoba jej się w mężczyznach. Czego można w nim nie lubić? Dlaczego miałaby się z nim nie spotykać? Rozmawiają o pracy, dzieciństwie, o tym skąd pochodzą. Dopiero się poznają. Taylor cieszy się, że może spotykać się z kimś nowym i zapomnieć o Calvinie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje