Reklama

Reklama

Matthew Perry wyznał prawdę o uzależnieniu. "55 tabletek dziennie"

Matthew Perry, gwiazda serialu "Przyjaciele", wydał właśnie szczerą książkę, w której opowiedział o szczegółach swojego uzależnienia i walki o trzeźwość. W jednym z opublikowanych właśnie fragmentów zdradził, że pierwszą osobą, która przyznała, że wie o jego nałogach była koleżanka z planu, Jennifer Aniston. Jej słowa były dla aktora szokiem!

Matthew Perry ujawnił w swojej książce "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing", że podczas kręcenia najpopularniejszego sitcomu wszech czasów "Friends" rzadko był trzeźwy i wciąż lawirował pomiędzy uzależnieniem od Vicodinu i alkoholu.

W jednym z właśnie opublikowanych fragmentów Perry przyznał, że osobą, która wyciągnęła do niego rękę była serialowa Rachel, czyli Jennifer Aniston, która przyszła do jego przyczepy na planie i uświadomiła mu, że choć stara się on ukryć swoje uzależnienie, to wszyscy wiedzą, że ma poważny problem. 

Reklama

"Wiem, że pijesz" - miała powiedzieć Aniston, a 53-letni dziś aktor długo nie mógł spojrzeć jej w oczy. 

przyznał. 

"Skąd możesz wiedzieć?’ — spytałem. Nigdy nie pracowałem pijany. "Próbowałem to ukryć..." - napisał aktor. 

Zobacz również: Matthew Perry o uzależnieniach. Przez dwa tygodnie był w śpiączce!

Matthew Perry o uzależnieniu i pracy na planie: "Kiedy mam kozią bródkę, to dużo pigułek"

W jeszcze innym fragmencie książki Perry wspomniał, że "nigdy" nie pracował na haju ani nie był pijany (chociaż "na pewno pracował na kacu"), i przyznał, że w dużej mierze był w stanie funkcjonować jako członek zespołu "Przyjaciół", który odnosi wielkie sukcesy dzięki swoim kolegom z obsady. Aktor porównał siebie do rannego pingwina, który zawsze mógł liczyć na stado tych, które się nim opiekowały. 

- przyznał. 

Tego konkretnego dnia na planie, Jennifer Aniston dość jasno dała mu jednak do zrozumienia, że takie zachowanie nie może dłużej uchodzić mu na sucho.

- miał odpowiedzieć Perry przyjaciółce z planu. 

Alkohol nie był jedynym problemem serialowego Chandlera. Matthew Perry przyjmował także pigułki, które powodowały znaczne wahania wagi i nudności. 

- przyznał. 

- napisał. 

Premiera książki "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing" przewidziana jest na 1 listopada. 

Zobacz również:

Jennifer Aniston: Tyle zarobiła na serialu "Przyjaciele"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry | Jennifer Aniston | Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy