Reklama

Reklama

Mazolewski i Sablewska znowu są parą?

Kiedy Wojciech Mazolewski zaczął spotykać się z Katarzyną Zawadzką, wszyscy byli przekonani, że związek jazzmana z Mają Sablewską to już pieśń przeszłości. Prawdopodobnie się mylili…

Mazolewski i Sablewska poznali się w 2011 roku dzięki znajomemu fryzjerowi. "To, co się dzieje teraz w moim życiu jest wspaniałe" - mówiła wówczas uskrzydlona miłością stylistka. Zakochani chętnie bywali razem na branżowych imprezach i, co tu dużo mówić, wyglądali naprawdę świetnie!

W 2015 roku Maja świętowała z ukochanym 35. urodziny w Nowym Jorku. Na dachu Empire State Building muzyk wyciągnął pierścionek i oświadczył się ukochanej! Niestety, kilka miesięcy później, zamiast szykować się do ślubu, para zadecydowała o rozstaniu.

Reklama

Sablewska i Mazolewski postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę lecz związek znów nie przetrwał próby czasu. Jazzman związał się z aktorką Katarzyną Zawadzką - fizycznie podobną do jego byłej narzeczonej.

W listopadzie media obiegła wiadomość, że doszło do rozstania. Wszystko wskazuje na to, że Mazolewski wrócił do Mai! Jak donosi jeden z plotkarskich portali, para postanowiła spróbować raz jeszcze. Podobno Sablewska i Mazolewski zaczęli spotykać się ponownie pod koniec września. 

Czas pokaże, czy te plotki okażą się prawdziwe. Myślicie, że coś jest na rzeczy?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Wojciech Mazolewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy