Meghan Markle chciała wyglądać dostojnie, a zaliczyła wpadkę? Co za miny!

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Ostatnio częściej można zobaczyć Meghan Markle w dość niezobowiązującym, sportowym wydaniu. Wraz z mężem, księciem Harrym przebywa obecnie w Kanadzie. Tym razem Meghan pojawiła się w niezwykle eleganckim wydaniu, czym zaskoczyła zebranych.

Meghan Markle towarzyszy Harry'emu w Kanadzie
Meghan Markle towarzyszy Harry'emu w KanadzieKarwai Tang/WireImageGetty Images

Meghan Markle zaangażowała się w inicjatywę męża. Towarzyszy mu na każdym kroku

Meghan Markle towarzyszy obecnie mężowi podczas podróży do Kanady, gdzie odbywa się już kolejna edycja "the One Year to Go Event", czyli wydarzenie poprzedzające kolejną imprezę sportową - "the Invictus Games Vancouver Whistler 2025". To wydarzenie niezwykle ważne dla księcia Harry'ego, który sam służył na misji, a w organizację wydarzenia po ślubie zaangażowała się także Meghan Markle.

Meghan Markle w Kanadzie
Meghan Markle w KanadzieKarwai Tang/WireImageGetty Images

Tym razem jednak podczas ostatniego spotkania z uczestnikami, Meghan Markle zaskoczyła wyborem stroju. Wraz z księciem Harry'm pojawiła się na zawodach curlingu na wózkach inwalidzkich i zdecydowanie wyróżniała się na tle osób ubranych w sportowym stylu.

Iście królewski styl. Elegancki płaszczyk i długie rękawiczki

Książę Harry i Meghan Markle wzięli udział w trzecim i tym samym ostatnim dniu obchodów Invictus Games One Year to Go w Kanadzie. Tym razem jednak Meghan Markle nie mogła wziąć czynnego udziału w zawodach, bo nie pozwalał jej na to... strój.

Meghan Markle zaskoczyła wyglądem podczas zawodów curlingu
Meghan Markle zaskoczyła wyglądem podczas zawodów curlinguKarwai Tang/WireImageGetty Images

Nie wiedzieć czemu, księżna Sussex wybrała zamiast wygodnych, sportowych ciuchów, elegancką stylizację. Meghan Markle zdecydowała się na czarne spodnie i wysokie oficerki, a na górę założyła elegancki płaszcz w formie peleryny, do którego dobrała wysokie, godne księżnej, rękawiczki z zamszu.

Taka stylizacja nadała klasy Meghan Markle, ale mogła wydawać się nieadekwatna do sytuacji, czyli do uczestnictwa w sportowym wydarzeniu. Czy właśnie żona księcia Harry'ego zaliczyła kolejną, modową wpadkę?

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas