Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku! Ona dalej zachowuje się jak księżna!

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz od narodzin drugiego dziecka pojawili się publicznie. Zrobili to podczas wizyty w Nowym Jorku i wywołali swoim pojawieniem się niemałą sensację. Zwłaszcza zachowanie Meghan przykuło uwagę mediów.

Meghan Markle jak prawdziwa księżna w Nowym Jorku!

 Meghan Markle i książę Harry odkąd wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i skupili na życiu prywatnym, nie pokazują się zbyt często oficjalnie. 

Wybierają raczej kontakt ze społeczeństwem w wirtualnym świecie, udzielając wywiadów i publikując wpisy w mediach społecznościowych. 

Tym razem jednak zrobili wyjątek i pojawili się w Nowym Jorku, by złożyć wizytę w miejscu pamięci ofiar zamachu na World Trade Center. 

Oczywiście pojawiając się pierwszy raz publicznie od narodzin drugiego dziecka, para wywołała niemałe zamieszanie i skupiła na sobie całe zainteresowanie mediów. 

Oboje ubrani na czarno, trzymając się za ręce, rozsyłali uśmiechy. Uwagę zwróciło także zachowanie Meghan, która chociaż już dawno nie mieszka w pałacu, a jej tytuł książęcy pozostał tylko na papierze, wciąż zachowuje się jak... księżna. 

Żona Harry'ego dumnym gestem machania dłonią, pozdrawiała zgromadzonych przechodniów i fotoreporterów. Czyżby wyglądało na to, że Meghan zatęskniła za książęcymi obowiązkami, które tak bardzo wcześniej jej przeszkadzały? 

Reklama

Meghan Markle zatęskniła za życiem w blasku fleszy?

Dodatkowo wszyscy patrzyli tylko na Meghan, nie mogąc wyjść z podziwu, jak szybko wróciła do formy po ciąży. 

"Eksksiężna" dumnie prezentowała piękną sylwetkę i minimalistyczny look - na tę wyjątkową okazję zdecydowała się na bardzo prostą fryzurę i oszczędny makijaż. 

Trzeba przyznać, że Meghan wyglądała wyjątkowo promiennie i zachwyciła zebranych. 

Czy właśnie teraz zdecyduje się na powrót do bywania na czerwonych dywanach? Całkiem możliwe!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy