Meghan Markle i książę Harry znów się wyprowadzają?!

Meghan Markle i książę Harry uwili sobie rodzinne gniazdko w USA, z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się jednak, że ich wymarzony, amerykański raj, nie jest tak idealny, jak wszyscy sobie to wyobrażają. Para szykuje się właśnie ponoć do kolejnej przeprowadzki!

Meghan Markle i książę Harry szykują się do kolejnej zmiany w ich życiu?
Meghan Markle i książę Harry szykują się do kolejnej zmiany w ich życiu? Rex FeaturesEast News

Meghan Markle i książę Harry sprzedają dom?

Gdy w listopadzie 2019 roku Meghan Markle i książę Harry wraz z synkiem Archiem wyjechali w podróż do Kanady, wszyscy myśleli, że to po prostu długi urlop książęcej pary.

Okazuje się jednak, że Meghan i Harry nie mają zamiaru zostać w willi marzeń na zawsze! Po 18 miesiącach od wprowadzenia się tam, jak donosi "Daily Mail" para pragnie sprzedać willę i szukać nowego miejsca dla siebie. 

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii?!

Jak podaje źródło tabloidu, Meghan Markle i jej mąż nie byli zachwyceni tym miejscem, otoczenie nie przypadło im do gustu. 

"Myślą o sprzedaży tego domu, ale oferta nie pojawi się na rynku oficjalnie z racji tego, kim są. Rezydencja zostanie pokazana jedynie osobom o potwierdzonym zapleczu finansowym i upewnieniu się, że to poważni nabywcy" - donosi gazeta.

Gdzie tym razem przeniosą się Sussexowie? A może jednak wrócą do Wielkiej Brytanii? To z pewnością byłoby kolejne przełomowe wydarzenie w ich życiu!

Meghan Markle i książę Harry nie są zbyt wylewni w zdradzaniu swoich planów na przyszłość
Meghan Markle i książę Harry nie są zbyt wylewni w zdradzaniu swoich planów na przyszłość QCT / BEEMEast News
Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanieAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas