Reklama

Meghan Markle i książę Harry znów się wyprowadzają?!

Meghan Markle i książę Harry uwili sobie rodzinne gniazdko w USA, z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się jednak, że ich wymarzony, amerykański raj, nie jest tak idealny, jak wszyscy sobie to wyobrażają. Para szykuje się właśnie ponoć do kolejnej przeprowadzki!

Meghan Markle i książę Harry sprzedają dom?

Gdy w listopadzie 2019 roku Meghan Markle i książę Harry wraz z synkiem Archiem wyjechali w podróż do Kanady, wszyscy myśleli, że to po prostu długi urlop książęcej pary. 

 Ku zdziwieniu wielu, Meghan i Harry zostali w Kanadzie, a rodzina królewska wpadła w popłoch. Media rozpisywały się wówczas o rozłamie w monarchii i o wojnie Harry'ego i jego żony z resztą rodu. 

Oni jednak po woli realizowali własny plan, który tworzyli miesiącami. Po chwilowym oddechu w Kanadzie, polecieli do Stanów Zjednoczonych. Tam czekała na nich matka Meghan Marklem a żona Harry'ego poczuła, że odżyła, gdy wróciła do domu. 

Para kupiła piękną willę w Montecito, w ekskluzywnej dzielnicy sław. Dom zachwycał, a oni wydawali się być niezwykle szczęśliwi. 

Okazuje się jednak, że Meghan i Harry nie mają zamiaru zostać w willi marzeń na zawsze! Po 18 miesiącach od wprowadzenia się tam, jak donosi "Daily Mail" para pragnie sprzedać willę i szukać nowego miejsca dla siebie. 

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii?!

Jak podaje źródło tabloidu, Meghan Markle i jej mąż nie byli zachwyceni tym miejscem, otoczenie nie przypadło im do gustu. 

"Myślą o sprzedaży tego domu, ale oferta nie pojawi się na rynku oficjalnie z racji tego, kim są. Rezydencja zostanie pokazana jedynie osobom o potwierdzonym zapleczu finansowym i upewnieniu się, że to poważni nabywcy" - donosi gazeta.

Gdzie tym razem przeniosą się Sussexowie? A może jednak wrócą do Wielkiej Brytanii? To z pewnością byłoby kolejne przełomowe wydarzenie w ich życiu! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kasia Tusk z córką w szpitalu: "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"!

Salma Hayek prezentuje bujne kształty na Instagramie! Co za dekolt!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy