Reklama

Reklama

Meghan Markle ma dość życia w willi! Chce wybudować pałac?!

Meghan Markle i książę Harry wciąż wzbudzają wielkie emocje, zarówno w USA, gdzie mieszkają, jak i w Wielkiej Brytanii. Jeszcze nie opadł pył po ostatnim apelu Harry'ego o ochronę dla niego, żony i ich dzieci, a doniesienia o nowych planach Meghan Markle tylko podsycają ogień.

Meghan Markle i Książę Harry planują budowę pałacu?

Meghan Markle i książę Harry nie dają spokoju rodzinie królewskiej, od której wyprowadzili się kilkanaście miesięcy temu. Tym razem głośno zrobiło się o roszczeniach Harry'ego względem monarchii. 

 Meghan i Harry nie mogą liczyć na ochronę podczas przylotu do Wielkiej Brytanii. Jak ostatnio wyznał sam Harry, to uniemożliwia mu odwiedzenie rodziny wraz z żoną i dziećmi. 

"Książę i księżna Sussex osobiście finansują prywatny zespół ochrony dla swojej, jednak nie jest ona w stanie odtworzyć niezbędnej ochrony policyjnej potrzebnej podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. W przypadku jej braku, książę Harry i jego rodzina nie są w stanie wrócić do domu" - czytamy w oświadczeniu rzecznika księcia Harry'ego. 

Kontakty Harry'ego z resztą rodziny znów stają się napięte, a do tego wieści o planach, jakie ma Meghan Markle, mogą zaskoczyć samą królową Elżbietę II. 

Okazuje się, że żona Harry'ego rozgląda się już od dłuższego czasu za nowym domem dla całej czwórki. Jednak żadna z gotowych już willi nie zachwyca Meghan. Jak głoszą plotki krążące w amerykańskich mediach, postanowiła ona wybudować własny pałac. 

Ponoć początkowe plany budowy zakładają koszt... 100 milionów dolarów! Cena wprawia w osłupienie. W obecnej willi w Montecito Meghan i Harry mieszkają niecałe dwa lata, a i ona kosztowała ich sporych nakładów finansowych. 

Reklama

Zobacz również: Książę Harry domaga się ochrony brytyjskiej policji! Nie może wrócić do ojczyzny!

Kłopoty w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry'ego

To, co może zastanawiać w obecnej sytuacji, to nastawienie Harry'ego. Okazuje się, że nie jest on fanem pomysłu żony o tak drogiej budowie. 

"Harry nie krył zdumienia. Pomysł żony zupełnie go zaskoczył" - wyznał informator z otoczenia małżonków w rozmowie z "New Idea".

Czyżby wieściło to początek problemów w związku Meghan i Harry'ego? 

"Mają wszystko, czego mogą chcieć na swojej posiadłości, w tym plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy. On stara się zrozumieć, dlaczego ona jest ciągle niezadowolona" - czytamy w tabloidzie.

Zobacz również: Książę Harry i Meghan Markle wydali na fundację więcej, niż udało im się zebrać! Zaskakujące wyliczenia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy