Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry złożą życzenia księżnej Kate?!

Księżna Kate 9 stycznia będzie świętować okrągłe, 40. urodziny. To ważny dla niej moment i nic dziwnego, że wszyscy członkowie rodziny królewskiej chcą, by ten dzień był dla niej wyjątkowy. Prawie wszyscy, bo okazuje się, że na życzliwość Meghan Markle i księcia Harry'ego raczej liczyć nie może.

40. urodziny księżnej Kate

Księżna Kate to niekwestionowana ulubienica Brytyjczyków. Nie tylko poddani ją uwielbiają. Księżna ma fanów na całym świecie, a w tym roku mają oni szczególny powód do radości. 

 Księżna Kate 9 stycznia będzie obchodzić 40. urodziny i w tym dniu może spodziewać się mocy życzeń z całego świata i mnóstwa niespodzianek. 

O atrakcje tego szczególnego dnia z pewnością zadba mąż księżnej Kate, książę William i trójka ich dzieci - Charlotte, George i Louis, którzy z pewnością wzruszą mamę wyjątkowymi prezentami własnej roboty. 

Księżna Kate cieszy się na ten moment i chociaż przybył jej kolejny rok, to wie, że może spędzić te chwile w gronie osób, które ją kochają i życzą jej jak najlepiej. 

Wiele osób jednak zastanawia się, czy wśród życzeń znajdą się te od Meghan Markle i księcia Harry'ego. 

Meghan Markle i książę Harry nie złożą życzeń księżnej Kate?

Reklama

Przypomnijmy, że William i Kate nie żyją w najlepszych kontaktach z Meghan i Harrym. Mimo oficjalnych życzeń, które pojawiają się w mediach społecznościowych, na oficjalnych profilach rodziny królewskiej, może zabraknąć tych osobistych, składanych prosto z serca. 

Ostatnio było głośno na temat maili księcia Harry'ego, które miał pisać do księżnej Kate. Ponoć nie brakowało w nich gorzkich słów i przekleństw, a ujawnić miała to sama Kate, by oczernić szwagra. 

Ta sytuacja z pewnością nie wpłynęła najlepiej na kontakty całej czwórki, więc bardzo wątpliwe jest to, by Kate mogła oczekiwać w dniu urodzin ciepłych życzeń od Harry'ego i Meghan. 

Także raczej nie wysłali prezentu dla Kate. Czy tak faktycznie będzie, okaże się 9 stycznia. 

***
Zobacz również: 
Maffashion bezlitosna dla turystów na Krupówkach jeżdżących dorożkami! "Męczenie zwierząt!"

Ela Pruszyńska z "Żon Miami": Czeka na prawdziwą miłość... Jacy mężczyźni mają u niej szansę?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje