Meghan Markle z ogromnym brzuszkiem!

Meghan Markle i Harry ogłosili w niezwykle romantyczny sposób, bo w Walentynki, że spodziewają się drugiego dziecka. Teraz zdjęcia Meghan z pokaźnym brzuszkiem obiegły media, ale coś w nich się nie zgadza...

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka
Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka Karwai TangGetty Images

Meghan Markle kolejny raz podbiła internet, gdy obwieściła radosną nowinę! Po tragicznych wydarzeniach, gdy latem 2020 roku straciła ciążę, nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało.

Teraz jednak cieszy się pięknymi chwilami w ciąży. Para już pochwaliła się przy okazji ogłoszenia radosnej nowiny pierwszym ciążowym zdjęciem.

Jednak to nie ono wzbudziło największą sensację. W mediach właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym widać Meghan z już większymi, ciążowymi krągłościami. 

Na fotografii żona Harry'ego pozuje w towarzystwie Kangurów, a samo zdjęcie powstało w... australijskim zoo. 

Trudno nie zwrócić uwagi na spore rozmiary brzuszka, które świadczą już o zaawansowanej ciąży. Skąd jednak wzięła się nagle w Australii Meghan? 

Okazuje się, że to nie ona sama... a jej woskowa figura. Za zdjęcie i całe zamieszanie odpowiedzialne jest Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Syndey! 

"Aby uczcić wiadomość o nowym dziecku, dzisiaj zabraliśmy Meghan do zoo na sesję ciążową... w stylu australijskim. Ubrana w nowy strój ciążowy z jej wspaniałym brzuszkiem, Meghan otrzymała całusy w brzuch od uroczej kangurzycy Dot. Jeszcze raz składamy gratulacje Harry’emu, Meghan i przyszłemu starszemu bratu, Archiemu" - poinformowało Madame Tussauds Sydney.

Trzeba przyznać, że zdjęcia wyszły bardzo realistycznie, co wprowadziło w błąd wielu fanów Meghan.

Kate, William i ich dzieci - rodzina w komplecie na czerwonym dywanieAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas