Reklama

Meghan Markle z ogromnym brzuszkiem!

Meghan Markle i Harry ogłosili w niezwykle romantyczny sposób, bo w Walentynki, że spodziewają się drugiego dziecka. Teraz zdjęcia Meghan z pokaźnym brzuszkiem obiegły media, ale coś w nich się nie zgadza...

Meghan Markle kolejny raz podbiła internet, gdy obwieściła radosną nowinę! Po tragicznych wydarzeniach, gdy latem 2020 roku straciła ciążę, nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało. 

Teraz jednak cieszy się pięknymi chwilami w ciąży. Para już pochwaliła się przy okazji ogłoszenia radosnej nowiny pierwszym ciążowym zdjęciem. 

Jednak to nie ono wzbudziło największą sensację. W mediach właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym widać Meghan z już większymi, ciążowymi krągłościami. 

Na fotografii żona Harry'ego pozuje w towarzystwie Kangurów, a samo zdjęcie powstało w... australijskim zoo. 

Trudno nie zwrócić uwagi na spore rozmiary brzuszka, które świadczą już o zaawansowanej ciąży. Skąd jednak wzięła się nagle w Australii Meghan? 

Okazuje się, że to nie ona sama... a jej woskowa figura. Za zdjęcie i całe zamieszanie odpowiedzialne jest Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Syndey! 

"Aby uczcić wiadomość o nowym dziecku, dzisiaj zabraliśmy Meghan do zoo na sesję ciążową... w stylu australijskim. Ubrana w nowy strój ciążowy z jej wspaniałym brzuszkiem, Meghan otrzymała całusy w brzuch od uroczej kangurzycy Dot. Jeszcze raz składamy gratulacje Harry’emu, Meghan i przyszłemu starszemu bratu, Archiemu" - poinformowało Madame Tussauds Sydney.

Trzeba przyznać, że zdjęcia wyszły bardzo realistycznie, co wprowadziło w błąd wielu fanów Meghan.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy