Meghan Markle zaskoczyła nagłą informacją. Zrobiła to specjalnie?

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

W obliczu zdrowotnego kryzysu w rodzinie królewskiej, wszystko inne zeszło dla króla Karola III, księżnej Kate i księcia Williama na dalszy plan. Wygląda na to, że właśnie ten moment wykorzystała Meghan Markle, żona księcia Harry'ego. Po długiej nieobecności w mediach, ogłosiła ona swój nowy podcast, publikując przy okazji najnowsze swoje zdjęcie.

Meghan Markle ogłosiła swój nowy projekt
Meghan Markle ogłosiła swój nowy projektNetfix/Ferrari Press/East NewsEast News

Kryzys rodziny królewskiej a ogłoszenie Meghan Markle

Rodzina królewska, głównie księżna Kate i król Karol III, mierzą się z niemałymi problemami na tle zdrowotnym. Król Karol III oficjalnie poinformował, że choruje na nowotwór, a księżna Kate przechodzi długą rekonwalescencję po tajemniczej operacji jamy brzusznej.

To niebywały gest księcia, biorąc pod uwagę jego kontakty, a raczej ich brak z całą rodziną królewską. Wygląda jednak na to, że moment ten w pewien sposób wykorzystała Meghan Markle, która jest powodem kłótni swojego męża z rodziną.

Książę Harry i Meghan Markle również przechodzą kryzys w obliczu problemów rodziny królewskiej
Książę Harry i Meghan Markle również przechodzą kryzys w obliczu problemów rodziny królewskiej Backgrid/East NewsEast News

Meghan przez dłuższy czas nie udzielała się w mediach i rzadko można było ją zobaczyć podczas oficjalnych wystąpień. Żona księcia Harry'ego wybrała właśnie ten moment, by ogłosić światu swój nowy projekt.

Nowy podcast, nowe zdjęcie, nowy rozdział. Meghan Markle nie przestaje zaskakiwać

Księżna Meghan nie tylko ogłosiła nową umowę na podcast, w ramach którego będzie gospodarzem całej serii, ale także opublikowała swoje nowe, oszałamiające zdjęcie.

W poście udostępnionym na nowej stronie Sussex.com, należącej do Meghan i księcia Harry'ego, księżna uśmiecha się promiennie i opiera się o filar na portrecie wykonanym przez fotografa, a jednocześnie jej przyjaciela - Misana Harrimana.

Na zdjęciu widać Meghan ubrana jest w golf bez rękawów i ma na nadgarstku swój ulubiony zegarek Cartier, który kiedyś należał do księżnej Diany. Zdecydowała się na różowy, delikatny makijaż w stylu glam i naturalne, rozpuszczone włosy ułożone w luźne, grube loki.

Portal Deadline donosi, że Meghan Markle podpisała właśnie umowę na prowadzenie podcastu z firmą Lemonada Media, która wyprodukowała programy, które zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów.

Oprócz tworzenia nowej serii z Lemonadą Meghan będzie za pośrednictwem firmy dystrybuować swój stary podcast Spotify Archetypes .

"Jestem dumna, że mogę teraz podzielić się informacją, że dołączam do genialnego zespołu Lemonada, aby kontynuować moją miłość do podcastów" - napisała księżna w oświadczeniu.

Czy rozpoczęcie i ogłoszenie nowej działalności w momencie kryzysu rodziny królewskiej, to był ze strony Meghan Markle zamierzony krok? Wiele osób zastanawia się nad tym, a fani Meghan Markle są ciekawi rozwoju całej sytuacji.

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas