Księżna Kate olśniewa za każdym razem. Stoi za tym niejeden sekret

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate potrafi zaczarować swoim urokiem i wyglądem. Niejednokrotnie media rozpisują się na temat tego, jak zachwycająco wyglądała podczas wystąpień publicznych, a każde jej najnowsze wyjście do poddanych jest szeroko komentowane. Wygląda na to, że to dzięki kilku trikom księżna Kate zachwyca za każdym razem i mocno trzyma się swoich sprawdzonych, urodowych sposobów.

Księżna Kate
Księżna KateHenry Nicholls/Press Association/East NewsEast News

Olśniewająca księżna Kate. Jak ona to robi?

Księżna Kate jest wzorem dla wielu kobiet na całym świecie. Znana jest nie tylko z niezwykle prostych ale efektownych stylizacji, ale także ze swojej nienagannej skóry i promiennego piękna.

Oczywiście o wygląd księżnej Kate dba cały sztab profesjonalistów, ale sama żona księcia Williama ma kilka swoich ulubionych zabiegów i sprawdzonych trików, które pozwalają jej błyszczeć za każdym razem, gdy pojawia się publicznie.

Nie ma znaczenia, czy prezentuje się w niezwykle odświętnej wersji, czy w mniej oficjalnie - zawsze wygląda świetnie. Czemu więc to zawdzięcza?

Blask cery, a jad pszczeli. Co zamiast botoksu?

Księżna Kate nie używa botoksu. Czego więc używa, by poprawić stan swojej skóry?
Księżna Kate nie używa botoksu. Czego więc używa, by poprawić stan swojej skóry? WPA Pool / PoolGetty Images

Księżna Kate ma kilka hobby, a jednym z nich jest... pszczelarstwo. Nic dziwnego, że korzysta z bogactwa natury, jak tylko może. Hodując pszczoły księżna Kate pozyskuje z nich nie tylko drogocenny miód, ale też... jad pszczeli.

Działanie jadu pszczelego porównuje się do działania botoksu. Jad pszczeli odżywia skórę i przyspiesza jej regenerację i wspomaga krążenie krwi. Pobudza także produkcję kolagenu.

Księżna Kate zdaje sobie z tego sprawę i w swojej pielęgnacji używa właśnie pszczelego jadu. Stąd jej promienna cera, prawie pozbawiona zmarszczek!

Kate nie zawsze korzysta z natury. Sekret idealnych włosów księżnej

Kiedy księżna Kate pojawia się publicznie, bez względu na pogodę - deszcz, upał, śnieg, wiatr - jej włosy są idealne. To jednak zasługa mniej naturalnego triku, niż pszczeli jad.

Okazuje się, że według magazynu "People" księżna Kate jest wielką fanką... lakieru do włosów! Odkąd we wrześniu 2023 roku księżna zdecydowała się na sporą zmianę w swojej fryzurze, pokochała ten specyfik.

41-letnia księżna Walii zadebiutowała we wrześniu w grzywce, która musi być idealnie ułożona.

Fryzjerka, która prowadzi także profil na TikToku - Bekah - skomentowała fyzurę księżnej, ujawniając jej sekret:

"Przyjrzyj się jej włosom. Wiatr wieje, jej włosy w ogóle się nie poruszają. Używa tony lakieru do włosów, żeby utrzymać włosy i grzywkę na miejscu. Jeśli więc chcesz mieć grzywkę, a mieszkasz w wietrznym lub wilgotnym mieście, musisz użyć produktu, aby ją utrzymać na miejscu" - skomentowała w nagraniu tiktokerka.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas