Reklama

Reklama

Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak. Znów są razem?

Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak nie przestają zaskakiwać swoich fanów, którym naprawdę trudno jest połapać się w tym, co tak naprawdę ich łączy. Wciąż rozstają się i wracają do siebie i, choć ostatnio wydawało się, że to już naprawdę koniec, a artysta zaczął pokazywać się z nową dziewczyną, ta relacja bardzo szybko się zakończyła. Michał Koterski pochwalił się natomiast fanom na Instagramie zdjęciem z... matką swojego dziecka. Czyżby on i Marcelina Leszczak znowu byli razem?

Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak. To przeznaczenie?

41-letni Michał "Misiek" Koterski i 29-letnia Marcelina Leszczak, którzy jeszcze niedawno mówili otwarcie o swoim rozstaniu, aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. 

Ostatnie zdjęcie znanego aktora wywołało jednak burzę w komentarzach. Wiele wskazuje na to, że znów są razem, a jeśli to nie związek, to na pewno ich relacje w ostatnim czasie uległy znacznej poprawie. 

Artysta wrzucił na Instagram rodzinne zdjęcie, do którego zapozował w windzie z synkiem Fryderykiem i jego mamą

Followersi Michała Koterskiego życzą mu i Marcelinie Leszczak szczęścia, jednak nie kryją zaskoczenia. 

Nic dziwnego, w końcu za tą parą jest naprawdę trudno nadążyć!

Reklama

Historia związku Michała Koterskiego i Marceliny Leszczak

Michał Koterski i Marcelina Leszczak zaczęli randkować w 2016 roku po tym jak zaiskrzyło pomiędzy nimi po spotkaniu w teatrze. Ich relacja bardzo szybko nabrała tempa, a już w 2017 roku na świat przyszedł owoc ich miłości, syn Fryderyk. 

Para sprawiała wrażenie szczęśliwej, jednak w 2019 roku Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak przechodzili poważny kryzys. Pomimo tego, łączące ich uczucie było silne i nie mogli o sobie zapomnieć, więc postanowili spróbować jeszcze raz i wrócili do siebie niedługo po rozstaniu. 

Niestety nie na długo, bowiem pod koniec ubiegłego roku znów coś zaczęło się pomiędzy nimi psuć i w styczniu modelka potwierdziła, że nie są już razem. Wydawało się, że to już naprawdę koniec, a aktor spotykał się nawet z koleżanką z branży, Dagmarą Bryzek. 

Ten związek jednak nie wypalił, a Michał Koterski niedawno znów zaczął być widywany z matką swojego dziecka. Obecnie on i Marcelina Leszczak nie tylko obserwują się na Instagramie, ale publikują też wspólne zdjęcia. 

Ostatnia fotka artysty mocno zaskoczyła jego fanów, którzy życzą im szczęścia i sugerują, że być może to przeznaczenie, jeżeli wciąż nie potrafią o sobie zapomnieć. "Czasem trzeba spróbować z kimś innym, żeby przekonać się, że jednak poprzednia jest tą jedyną" - piszą w komentarzach.

Czytaj również:
Sandra Kubicka zalała się łzami. Wydała oświadczenie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szaleją w Wiedniu

Tina Turner o swoim życiu 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje