Reklama

Reklama

Mila Kunis stosuje zasadę "oko za oko". Największa porażka rodzicielska?

Mila Kunis ujawniła, jakiej rady udzieliła swojej sześcioletniej córce. Metody wychowawcze, które stosuje aktorka okazują się kontrowersyjne. Kunis nie jest zwolenniczką łagodzenia konfliktów. Zasugerowała Wyatt Izabelle, żeby zastosowała wobec koleżanki zasadę "oko za oko".

Mila Kunis i Ashton Kutcher mają niecodzienne podejście do higieny

Mila Kunis i Ashton Kutcher chętnie dzielą się z fanami szczegółami na temat prywatnego życia. Niedawno spore kontrowersje wywołały wypowiedzi gwiazdorskiej pary dotyczące ich higienicznych nawyków. Goszcząc latem w podcaście "Armchair Expert" ujawnili bowiem, że nie należą do zwolenników kąpania swoich dzieci. 

Choć część odbiorców potępiła tak liberalne podejście do dbania o higienę, jest ono w istocie zgodne z zaleceniami ekspertów, którzy również polecają ograniczyć kąpiele maluchów do niezbędnego minimum.

Mila Kunis poradziła córce, by ta popchnęła koleżankę

Nauczona doświadczeniem aktorka tym razem podzieliła się stosowanymi przez siebie metodami wychowawczymi. Goszcząc w internetowym programie "Mom Confessions" gwiazda "Czarnego łabędzia" ujawniła, jakiej rady udzieliła swojej sześcioletniej córce Wyatt Isabelle, gdy ta poskarżyła się jej, że jest szykanowana przez koleżankę z przedszkola. 

Reklama

Jak się okazuje, amerykańska aktorka ukraińskiego pochodzenia nie jest zwolenniczką pokojowego rozwiązywania konfliktów, a od pokornego znoszenia nieprzyjemności i nadstawiania drugiego policzka woli przestrzeganie zasady "oko za oko, ząb za ząb". Aktorka zasugerowała bowiem córce, że gdy padnie ofiarą przemocy, powinna zrewanżować się oprawcy tym samym.

"W grupie mojej córki było pewne nieznośne dziecko, które zachowywało się bardzo nieuprzejmie wobec pozostałych. Pewnego dnia ta dziewczynka popchnęła moją Wyatt. Kiedy córka przyszła do mnie i powiedziała mi, co się stało, instynktownie zapytałam ją: "Jak zareagowałaś? Odepchnęłaś ją?". "Nie!" - odparła. 

Rada ta nie przypadła do gustu mężowi gwiazdy, Ashtonowi Kutcherowi. "Kiedy to usłyszał, zaczął nerwowo kręcić głową, pokazując, żebym zamilkła. Cóż, to chyba moja największa porażka rodzicielska" - przyznała szczerze aktorka.

***

Czytaj więcej:

Są po 50-tce i zachwycają stylem. Prawdziwe ikony!

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wakacji. Wygląda jak nastolatka!

Czym najchętniej zajada się Kasia Tusk?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje