Reklama

Reklama

Modelka zarzuca firmie erotycznej kradzież wizerunku. Ich lalka bardzo ją przypomina

Yael Cohen Aris zajmuje się modelingiem i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Instagramowy profil kobiety obserwuje ponad milion użytkowników z całego świata. Niedawno jeden z obserwatorów Yael dokonał niebywałego odkrycia. Jego zdaniem firma produkującą lalki erotyczne ukradła tożsamość influencerki i wykorzystała ją do wykonania zabawki. Modelka była w szoku, gdy zapoznała się z dowodami. Postanowiła nagłośnić sprawę.

Gdy zobaczyła swoją podobiznę, oniemiała

Yael Cohen Aris pochodzi z Izraela i jest aktywną użytkowniczką social mediów. Na Instagramie chętnie chwali się wysportowaną, smukłą sylwetką. Niebywała uroda kobiety sprawia, że jej zasięgi stale rosną. Yael do niedawna cieszyła się z popularności. Przykry incydent sprawił, że zmieniła zdanie.

O Yael zrobiło się głośno, ponieważ kobieta oskarżyła firmę produkującą lalki erotyczne o rzekomą kradzież jej tożsamości. Modelka otrzymała dowody od jednego z obserwatorów. Po zapoznaniu się z nimi, nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Przyznała, że gadżety erotycznie nie wzbudzają w niej niechęci, jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Reklama

Firma do promocji zabawki erotycznej miała użyć także zdjęć i filmów pochodzących z profilu modelki.

Czego domaga się modelka? "Nie zależy mi na odszkodowaniu"

Yael w rozmowach z mediami zaznacza, że w żaden sposób nie skorzystała na produkcji lalek. Zabawki nie przyczyniły się bowiem do zwiększenia popularności Instagramowego profilu kobiety. Modelka utrzymuje,  że naruszone zostało jej dobre imię. Podkreśla, że nie zależy jej na odszkodowaniu, chciałaby jednak, by firma wyciągnęła wnioski i zrozumiała, gdzie popełniła błąd.

***
Przeczytaj również:

Platynowy Jubileusz Elżbiety II. Królowa świętuje 70-lecie na tronie

Jak zachować się w restauracji? Kelnerka zdradza, czego nie toleruje obsługa

Zimowy jadłospis: Jak jeść, by nie przytyć?

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy