Reklama

Reklama

Monika Richardson pozuje z nowym partnerem i chwali jego urodę

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pod koniec marca niespodziewanie ogłosili koniec swojego małżeństwa. Niespełna dwa miesiące później, w maju okazało się, że Richardson ma już nowego partnera. Dziennikarka nie kryje swojego szczęścia. Niedawno dodała zdjęcie z ukochanym ze spływu kajakowego. „Wygląda świetnie” – napisała w poście.

Życiowe zmiany Moniki Richardson

W życiu Moniki Richardson ostatnimi czasy sporo się działo. Dziennikarka zakończyła 10-letni związek z  aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Ta w wiadomość zdziwiła fanów pary, ponieważ oboje wydawali się zaangażowani i łączącą ich relację. Często w mediach mówili o swojej miłości i nie szczędzili szczegółów ze swojego prywatnego życia.

To właśnie dla Richardson aktor postanowił zmienić swoje dotychczasowe życie. Odszedł od Anny Komornickiej, z którą miał aż czworo dzieci. Monika Richardson często w mediach żaliła  się na zbyt częste kontakty Zamachowskiego z wcześniejszą rodziną.  Zaznaczała również, że pomaga mężowi w spłacie niebotycznie wysokich alimentów.

Reklama

Nowa miłość Moniki Richardson

Chociaż po tym, jak Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski postanowili się rozstać, w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarka nie jest już sama. Nowym partnerem Richardson jest Konrad Wojterkowski - milioner i biznesmen, którego dziennikarka poznała w  pracy, podczas tworzenia wywiadu dla magazynu "Wprost". 

Konrad Wojterkowski we wpisie na Instagramie zaznaczył, że nie ma zamiaru ukrywać nowej partnerki. Wręcz przeciwnie, mówiąc o łączącej ich relacji osobiście, chce uniknąć rozgłosu.

Wspólna podróż

Na zdjęciu, które niedawno opublikowała Monika Richardson, para spędza aktywnie czas. Podczas spływu kajakami wydają się dobrze bawić. Dziennikarka zasłoniła swoją twarz,  ponieważ stwierdziła, że wyszła mniej korzystnie  niż Konrad Wojterkowski.

Przeczytaj również:

Sześcioraczki z Tylmanowej nad morzem!

Joanna Koroniewska posiniaczona

Zobacz również:  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje