Musical z przebojami Britney Spears od czerwca na Broadwayu!

"Oops I Did It Again", "Lucky" czy "Toxic" - to niektóre z hitów Britney Spears, które będę osią musicalu, jaki od 22 czerwca będzie grany w nowojorskim Marquis Theatre. Sztuka nosi tytuł "Once Upon a One More Time".

Musical z piosenkami Britney Spears będzie mieć swoją premierę w czerwcu
Musical z piosenkami Britney Spears będzie mieć swoją premierę w czerwcuB4859 / Avalon/Photoshot/East NewsEast News

Bohaterkami musicalu inspirowanego twórczością Britney Spears będą rozmaite słynne postaci z bajek, m.in. Kopciuszek, Królewna Śnieżka i Mała Syrenka. Fabuła skoncentrowana jest na momencie, kiedy uświadamiają sobie one, że ich życie nie jest tak szczęśliwe, jak im się wydawało. Historia ma mieć feministyczny wydźwięk.

Za reżyserię "Once Upon a One More Time" odpowiedzialne jest małżeństwo Keone i Mari Madridów, które do tej pory zajmowało się choreografią, specjalizując się w hip-hopie. Przesłuchania do spektaklu jeszcze się nie rozpoczęły.

Britney Spears nie jest zaangażowana w realizację "Once Upon a One More Time", ale jest entuzjastką tego projektu.

Jestem bardzo podekscytowana tym, że mam musical z moimi piosenkami. Zwłaszcza taki, który rozgrywa się w magicznym świecie pełnym postaci, z którymi dorastałam, które uwielbiam

- powiedziała serwisowi teatralnemu Playbill.

Premiera sztuki odbędzie się 22 czerwca w Marquis Theatre na Broadwayu. Natomiast spektakle przedpremierowe grane będą od 13 maja. Sprzedaż biletów rozpocznie się 5 grudnia.

Zobacz również:

Kilkunastoletnie modelki. Jak wygląda ich praca? "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas