Reklama

Reklama

Najbardziej stylowa

Magdalena Cielecka została wybrana Najbardziej Stylową Aktorką.

W minioną sobotę zakończył się 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego partnerem strategicznym i kreatorem makijażu i fryzur był L'Oréal Paris. Marka zadbała o profesjonalną obsługę ponad 100 gwiazd i gości na uroczystościach wręczenia nagród, a także odpowiednią oprawę gali finałowej. W ramach konkursów pozaregulaminowych L'Oréal Paris przyznał Nagrodę dla Najbardziej Stylowej Aktorki, która przypadła Magdalenie Cieleckiej.

Reklama

Wręczenie Nagrody dla Najbardziej Stylowej Aktorki odbyło się 10 czerwca, w dniu poprzedzającym uroczystość finałową, na tzw. Małej Gali festiwalu. Nagroda została przyznana po raz pierwszy i na stałe wejdzie do formuły wydarzenia.

- Magdalena Cielecka jest uosobieniem dwóch pasji, które od lat z powodzeniem realizuje L'Oréal Paris. Te pasje, to kino i piękno. Jesteśmy nie tylko partnerami licznych festiwali filmowych, ale również na stałe współpracujemy z gwiazdami największego światowego formatu. Przyznana przez nas nagroda jest wyrazem uznania dla niekwestionowanego stylu Pani Magdy, na który składają się osobowość, charyzma, klasa oraz podziwiane przez nas dokonania artystyczne - powiedziała Katarzyna Chaber, Dyrektor marketingu marki L'Oréal Paris.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje