Reklama

Reklama

Najkrótsze małżeństwa świata

Wszyscy byli w szoku, kiedy Mateusz i Patrycja Damięccy rozwiedli się osiem miesięcy po ślubie. SHOW przypomina inne pary, które nie wytrwały w małżeństwie zbyt długo.

3 dni - Britney i Jason byli małżeństwem dopóki... nie dowiedziała się jej mama


1W sylwestrową noc 2003 roku Britney Spears (29) koncertowała w Las Vegas. Towarzystwa w stolicy hazardu dotrzymywał jej przyjaciel z dzieciństwa Jason Alexander, początkujący piosenkarz. Postanowili, że zostaną w mieście jeszcze na weekend. "Po kilkunastu godzinach szalonego seksu leżeliśmy nago w łóżku (...). Mówiłem, jak dobrze nam we dwoje, kiedy nagle Britney mi się oświadczyła" - relacjonował Jason. Ubrali się i szybko pobiegli do kaplicy. Gdy Britney zadzwoniła do mamy ze szczęśliwą nowiną, ta wpadła w furię. "W ciągu kilku godzin pojawili się prawnicy, którzy zmusili nas do podpisania zgody na unieważnienie małżeństwa" - wspominał Jason. "To był żart, który zaszedł za daleko" - bagatelizowała sprawę Britney.

6 tygodni - Drew poślubiła Jeremy`ego pod wpływem narkotyków


Drew Barrymore (36) powiedziała sakramentalne "tak" o piątej nad ranem 20 marca 1994 roku w jednym z barów nieopodal Hollywood Boulevard. Została żoną właściciela lokalu, Jeremiego Thomasa, który bez ograniczeń serwował jej tej nocy drinki. Jak wyjść za mąż tak wcześnie rano i to w barze? Wystarczyło tylko przejrzeć ogłoszenia w gazecie. Już po chwili do drzwi baru zastukał dysponujący uprawnieniami do udzielania małżeństw... jasnowidz.
Ale nawet on nie przewidział, że szalony związek przetrwa tylko sześć tygodni. Uzależniona od alkoholu i narkotyków Drew zaczęła bowiem chodzić na terapię i wkrótce zrozumiała, że zawieranie małżeństw pod wpływem wyżej wymienionych substancji nie jest najlepszym pomysłem.

Lisa Marie nie chciała być częścią kolekcji Nicolasa


Nicolas Cage (47) zawarł związek małżeński z córką Elvisa Presleya, Lisą Marie (43), w dwudziestą piątą rocznicę śmierci króla rock'n'rolla. Aktor od lat był wielbicielem talentu słynnego piosenkarza z Memphis.

Uczucia do mistrza przelał... na jego córkę, ale swoim trofeum cieszył się tylko przez chwilę.
W małżeństwie z Presleyówną od początku się nie układało. Podczas jednej z pierwszych kłótni Lisa Marie wyrzuciła do morza wart sześćdziesiąt pięć tysięcy dolarów pierścionek zaręczynowy. Nigdy go nie znaleziono, choć wielu próbowało. Chyba trudno o gorszy omen...

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 lipca!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje