Reklama

Reklama

"Najważniejsza jest dla mnie rodzina"

Znany choreograf Agustin Egurrola o spędzaniu wolnego czasu z córką oraz o sposobach na utrzymanie dobrej formy. W rozmowie zdradza również, z czym ma największy problem...

Jest pan bardzo aktywny zawodowo. Jak pan spędza czas wolny?

Reklama

- Przede wszystkim najważniejsza jest dla mnie rodzina i to właśnie z nią staram się relaksować. Dbam o to, żebyśmy sobie czasem gdzieś wyjechali. Staram się być dla nich tak po prostu. To jest dla mnie największa radość i relaks, jaki może być. Teraz na przykład jestem na etapie uczenia mojej córki jazdy na rowerze, co też sprawia mi mnóstwo frajdy.

Czy poza tańcem, dba pan jeszcze jakoś o formę?

- Staram się jak najwięcej ruszać - jak tylko mogę uprawiać jakiś sport, to to po prostu robię. Ostatnio bardzo dużo biegam. Jeździmy na rowerze właśnie z Carmen (córka - przyp. red.). Lubię aktywnie spędzać czas. Oczywiście jest go ciągle za mało, ale takie prowadzę życie. Jednak mimo wszystko, staram się dbać o siebie.

Czy poza aktywnością fizyczną stosuje pan jakąś specjalną dietę?


- Z tym jest najtrudniej. Prowadzę bardzo intensywny tryb życia i te posiłki są nieregularne. Najgorsze jest to, że odbywają się one najczęściej wieczorem. Niestety, ale z tym mam największe problemy.

Rozmawiała: Paulina Persa


Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje