Reklama

Reklama

Największe wzloty i wpadki

Pierwsze tygodnie jesieni obfitowały w dobre wiadomości i zabawne plotki. Nasza Monika Brodka została doceniona przez magazyn "Interview", a Tomka Karolaka chyba poniosła fantazja.

1. Najseksowniejsza pięćdziesięciolatka

Trudno uwierzyć, że Elle Macpherson ma pięćdziesiąt lat. Australijska modelka i bizneswoman, mama dwóch nastoletnich synów, dziś wygląda nie mniej seksownie niż wtedy, gdy robiono jej pierwsze sesje zdjęciowe (na zdjęciu poniżej). Przezwisko, jakie nadano Macpherson w latach 80. - The Body (Ciało) - nadal jej się należy. Bezdyskusyjnie.

2. Najbardziej kontrowersyjna para

Widziano ich razem podczas prezentacji kolekcji ubrań zaprojektowanej przez Martę Żmudę Trzebiatowską (29). I natychmiast ogłoszono, że aktorka, od niedawna singielka, spotyka się z Michałem Figurskim (40). "To bujda", usłyszeliśmy od głównej zainteresowanej.

Reklama

3. Największy sukces

"Polska królowa popu", "Narodowa ikona", "Bez względu na język, w jakim śpiewa i tak świat będzie jej słuchał". To wszystko napisano o Monice Brodce (26) w amerykańskim "Interview". Wokalistka udzieliła wywiadu magazynowi, który przed laty założył sam Andy Warhol. Tekst opublikowano w dziale "odkrycie". Wielkie brawa!

4. Najdziwniejsze kłamstwo

Niedawno Tomasz Karolak (42) gościł w telewizji śniadaniowej i oznajmił, że w nowej sztuce teatru IMKA ma zagrać Katarzyna Nosowska (42). Tyle że wokalistka nic o tym nie wie! "To jest totalne kłamstwo. Nie wiem, o co chodzi Karolakowi", powiedziała.

5. Najszczęśliwsze zakończenie

Pięć lat temu Katie Piper (30) przeżyła wielką tragedię. Były chłopak oblał jej twarz kwasem. Poparzenia były tak rozległe, że z trudem można było rozpoznać w niej piękną kobietę. Po czterdziestu operacjach Katie w końcu polubiła swoją twarz. Dziś jest prezenterką telewizyjną. Od dwóch lat żyje w szczęśliwym związku. I właśnie poinformowała, że spodziewa się dziecka. "Chciałam krzyczeć z zachwytu. Byłam przekonana, że nikt mnie nie pokocha z taką twarzą", wyznała.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje