Reklama

Natalia Siwiec skonfliktowała się z fanem

Wydawać by się mogło, że czasy największej popularności Natalii Siwiec już minęły. Tymczasem życie celebrytki wciąż budzi emocje u jej obserwatorów.

Instagramowy profil Siwiec obserwuje w tym momencie milion użytkowników. To za jego pośrednictwem Natalia reklamuje określone marki odzieżowe i kosmetyczne oraz różnego typu usługi.

Rozgłos zapewnił jej nieformalny tytuł "Miss Euro 2012". Piękną brunetkę wypatrzyli na trybunach fotoreporterzy, a zdjęcia Siwiec znalazły się w mediach na całym świecie.

Natalia umiała wykorzystać ten moment - chętnie udzielała wywiadów, godziła się na sesje zdjęciowe, a w 2014 roku wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim wzięła udział w reality show "Enjoy The View, Love, Natalia".

Reklama

W sierpniu 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka pary - Mia, ale Siwiec nie zrezygnowała z podróży, pokazów mody i tzw. "światowego życia". Jednak na jej Instagramie zaczęło pojawiać się więcej zdjęć z domowych pieleszy.

Do takich należy zdjęcie, do którego celebrytka pozuje w samej koszulce, z maseczką na twarzy i książką w ręku. Na pierwszym planie widzimy stopy Natalii, które stały się obiektem niewybrednego żartu jednego z fanów.

- Kapustę byś mogła deptać w dwóch beczkach na raz (pis. org.) - napisał jeden z mężczyzn pod zdjęciem.

Siwiec postanowiła zabrać głos i odpowiedziała:

- Przy rozmiarze 35,5? Tak sądzisz? Perspektywa się kłania - napisała.

Wiedzieliście, że Natalia, która jest dość wysoką kobietą, ma takie małe stopy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy