Reklama

Reklama

Natalia Siwiec w "foliowych" szpilkach

Natalia Siwiec ponad pół roku temu urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Mię. Celebrytka błyskawicznie odzyskała formę po ciąży i chętnie pojawia się na branżowych imprezach.

O Siwiec zrobiło się głośno, gdy media obwołały ją "Miss Euro 2012". Niemal natychmiast posypały się kontrakty reklamowe, a Natalia i jej partner Mariusz doczekali się nawet własnego reality show.

Po fali największej popularności celebrytka złagodziła nieco wizerunek: przestała nachalnie eksponować biust i zrezygnowała z bardzo mocnego makijażu. Kiedy urodziła się Mia, Natalia miała 34 lata.

Niedawno cała rodzina wypoczywała na długich wakacjach w Meksyku. To właśnie tam Siwiec pokazała po raz pierwszy fanom twarz swojego dziecka.

Reklama

Młoda mama nie rezygnuje także z bywania na ściankach i branżowych imprezach. Natalię możemy zobaczyć na pokazach mody, prezentacjach kosmetyków czy otwarciach butików.

Ostatnio pojawiła się natomiast na pokazie Łukasza Jemioła, gdzie zaprezentowała się w oryginalnej stylizacji.

Widać, że celebrytka śledzi trendy, założyła bowiem białą, sztruksową marynarkę (a materiał ten wraca do łask). Do niej dobrała proste jeansy i srebrne szpilki, z których wystawały duże kawałki folii.

Zdajemy sobie sprawę, że to nie inwencja celebrytki, a projektanta. Wybór obuwia naszym zdaniem nie był jednak do końca trafiony.

A wy co myślicie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy