Nazywają ją "rosyjską Kim Kardashian". Kim jest Anastasia Kvitko?

Anastasia Kvitko to 28-letnia modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już 12,2 miliona obserwatorów. Celebrytka zyskała popularność w dużej mierze za sprawą swojej sylwetki, przypominającej kształtem klepsydrę oraz sporych rozmiarów biustu i pośladków. To dlatego nazywana jest rosyjską Kim Kardashian.

Anastasia Kvitko nazywana jest rosyjską Kim Kardashian
Anastasia Kvitko nazywana jest rosyjską Kim KardashianThibault Monnier/LCD, PacificCoastNews/EAST NEWSEast News

Anastasia Kvitko urodziła się w Kaliningradzie w Rosji. Jako nastolatka przeniosła się do Miami i rozpoczęła karierę modelki. Następnie przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie współpracę zaoferował jej fotograf Anvar Norov. W 2015 roku rosyjska modelka współpracowała z marką Kanye West Clothing, a rok później została twarzą Eliya Cioccolato. Regularnie pojawia się również w teledyskach i programach telewizyjnych.

Chcieli by przeszła na dietę i schudła. Dziś nazywana jest rosyjską Kim Kardashian!

Anastasia Kvitko została zauważona po raz pierwszy chwilę po ukończeniu liceum. Zachwycił się nią fotograf z Rosji i od razu zatrudnił, ale jej sylwetka, którą ona sama uważa za swój najcenniejszy atrybut, nie została dobrze przyjęta przez agencje modelek i fotomodelek.

Wielokrotnie proponowano jej, by przeszła na dietę i wreszcie schudła, ale ona zawsze odmawiała. Dziś jej sylwetka, w szczególności pośladki są jej znakiem charakterystycznym, a ona nazywana jest przez fanów rosyjską Kim Kardashian. Faktycznie jest aż tak podobna?

***

Zobacz również:

Zwiastun piątej edycji programu "Ninja Warrior Polska"Polsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas