Reklama

Reklama

Nicki Minaj: Byłam bliska śmierci

„Show biznes jest winny śmierci wielu osób” – powiedziała Nicki Minaj. Raperka w rozmowie z dziennikarzami magazynu The Fader opowiedziała o ciemnej stronie branży rozrywkowej.

Przypomnijmy: W czerwcu, Nicki Minaj, podczas swej przemowy na gali rozdania nagród BET Awads, przyznała się, że niedawno "była bliska śmierci". Teraz, w wywiadzie udzielonym magazynowi The Fader, szerzej opowiada o tym doświadczeniu.

Reklama

"Pewnego dnia, czułam się tak źle, że wydawało mi się, że umrę. Nie wezwałam pogotowia, nie zadzwoniłam po lekarza dlatego, że pomyślałam, że następnego dnia trafię na pierwsze strony tabloidów" - mówiła Minaj.

Nicki w rozmowie  z dziennikarzami apelowała, żeby nie skupiać się bezpośredni na jej przypadku, ale jej doświadczenia wykorzystać jako pretekst do dyskusji nad tym, jaka jest cena sławy. "Chodziło mi o to, by powiedzieć, że show biznes był przyczyną śmierci mnóstwa ludzi, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy" - tłumaczyła Minaj.

"Mogę tylko się domyślać ilu ludzi, pracujących w branży rozrywkowej umarło, bo nie poprosiło o pomoc. Nie poprosiło bo... nie chciało angażować w swoje sprawy opinii publicznej. Tak bardzo troszczymy się o to, co ludzie o nas mówią, że przestajemy żyć naprawdę" - mówiła Minaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje