Reklama

Reklama

"Nie zrobiłbym już takiego żartu". Najpopularniejszy polski komik u Katarzyny Zdanowicz

Rafał Pacześ to jeden z najbardziej znanych polskich stand-uperów. W nowym odcinku podcastu dziennikarki Polsat News, Katarzyny Zdanowicz, opowiedział m.in. o kulisach życia komika oraz o swoich planach na twórczość, które niekoniecznie są związane z komedią. Cały odcinek obejrzysz poniżej.

Gdzie dla komika leży granica żartu? Rafał Pacześ u Katarzyny Zdanowicz

Jedni uważają, że żartować można ze wszystkiego, drudzy twierdzą, że komicy nie powinni poruszać niektórych tematów. Co na ten temat myśli Rafał Pacześ?

Z jego seksistowskich żartów śmieją się miliony. Czy ma problem z kobietami? "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Rafał Pacześ to komik, który w swoich skeczach nie oszczędza żadnej grupy społecznej. W jego programie często dostaje się również kobietom. W podcascie "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" prowadząca poruszyła tematykę jego twórczości komicznej. Komik przyznał:

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Reklama

"Ja lubię iść pod prąd". Don Vasyl groził Paczesiowi?

Autor skeczy podkreśla, że obecna poprawność polityczna sprawia, iż niektórzy szczególnie uważają na słowa, również w komedii. Jak przyznaje, lubi tworzyć "pod prąd" - żartować z tego, czego nie osmaliłby się zażartować nikt inny. To jeden z elementów, który sprawia, że zyskał tak duże grono fanów. U Katarzyny Zdanowicz opowiedział o historii, której jednym z bohaterów był znany muzyk romski - Don Vasyl. Stand-uper w skeczu zażartował ze społeczności romskiej i samego artysty. Nieoczekiwanie o drugiej w nocy dostał telefon od piosenkarza, który zagroził mu, że jeśli nie usunie materiału, to będzie miał dosyć duże kłopoty. Jak się zakończyła ta historia?

Następnie, podczas akcji "#Hot16Challenge2", komik nominował do niej właśnie Don Vasyla, który odpowiedział nagraniem i podziękował za nominację. Pacześ dodaje:

Rafał Pacześ zrobi film? Wyjawił szczegóły u Zdanowicz!

Stand-uper oprócz rozśmieszania ludzi, równie dobrze odnalazł się w pisaniu. Wydał już dwie powieści, które okazały się bestsellerami. U Katarzyny Zdanowicz wyznał, że planuje stworzyć na podstawie jednej z nich scenariusz do filmu:

***

Cała rozmowa dostępna poniżej:

Zobacz również:

Katarzyna Zdanowicz w wieczorowej stylizacji. Klasa!

Katarzyna Zdanowicz: Co stanowi sukces? "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Zdanowicz. Pomiędzy wersami. Szczere rozmowy dziennikarki Polsat News


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy