Reklama

Reklama

Nieoczekiwana zamiana ról

Ania sama pierze i gotuje! Pokochała macierzyństwo i do wiosny poświęci się dziecku! Teraz to Marcel jest głową rodziny! Jak w tradycyjnym domu.

"Jestem perfekcyjną panią domu" - chwali się Anna Mucha (31) na oficjalnym blogu. To radykalna zmiana postawy! Jeszcze kilka lat temu krytykowała młode matki. Pisała: "Mózg wam się zlasował i jest gęstości kaszki manny". Dziś zamieszcza w sieci zabawne rady dla innych mam: "Wkładasz do pralki ulubiony sweter swojego mężczyzny, nastawiasz na 80 stopni, wirowanie i...wyjmujesz sweterek dziecięcy!". Mucha zdradza też, jakie książeczki kupuje dla małej Stefci (pod choinkę dziewczynka dostała "Skrzaty", książkę, którą Ania pokochała w dzieciństwie).

Reklama

Ku wielkiemu zdziwieniu fanów, Mucha zwróciła się w stronę tradycji! Sama pierze i gotuje (w tym roku po raz pierwszy w życiu przygotowała wigilijną kolację; choć ciasto makowe zamówiła w cukierni, kompot zrobiła już według własnego przepisu). Artystka zdradziła też, że namiętnie kolekcjonuje książki kucharskie. Od niedawna zamieszcza w sieci porady kulinarne! Wszystkie przepisy osobiście testuje.

Kilka dni temu kupiła książkę Nigelli Lawson "Jak być domową boginią". Pozycja nie przypadła jej do gustu. "Pani Nigella mnie rozsierdziła, bo do przepisu na chleb na zakwasie dodaje drożdże! To jak? Na zakwasie czy na drożdżach?" - napisała wzburzona. Chyba nawet najwierniejsi fani Anny nie mieli pojęcia, że będzie z niej tak wyrafinowana kucharka! Nieoczekiwanie artystka pokazała swoją drugą twarz: tradycjonalistki. Wszyscy sądzili, że niepokorna Ania podda się modzie i będzie chciała, by jej córka nosiła dwa nazwiska: jej oraz partnera. Tymczasem Stefania dostała tylko nazwisko ojca - Sora.

To nie koniec zaskoczeń! Jak dowiedziało się SHOW, Anna zdecydowała, że do wiosny nie wraca do pracy. "Kiedy patrzę na Stefcię, mam ochotę ją tarmosić i w ogóle nie wychodzić z domu" - mówi. Skoro Ania będzie w domu z dzieckiem, o finanse rodziny zatroszczy się teraz jej ukochany. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Marcelowi nie szczęściło się zawodowo. Jego ostatni większy sukces to posada drugiego reżysera w programie "Jak oni śpiewają" trzy lata temu.

Jednak kilka tygodni temu nastąpił przełom. SHOW ustaliło, że Marcel został właśnie zatrudniony w TTV - Twoja Telewizja. Jest to nowy kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym, należący do stacji TVN. Udało nam się skontaktować z szefową TTV, Lidią Kazen, która powiedziała SHOW: "Pan Marcello Sora został producentem programu Biznes reaktywacja". Goście programu będą dzielić się z widzami swoim doświadczeniem biznesowym. Ich rady mają zainspirować widzów do zakładania własnych firm i pomóc ratować przedsiębiorstwa, mające problemy finansowe. Nowy kanał TTV z programem Marcela rusza już drugiego stycznia 2012 roku.

Choć Anna została idealną panią domu, zapowiada, że nie zamierza "zgnuśnieć" w rodzinnych pieleszach. W rozmowie z SHOW zdradza, że choć większość uwagi koncentruje na córce, nie zapomina o sobie. "Ćwiczę, dobrze się odżywiam i bardzo dbam o siebie", mówi. I dodaje: "W końcu zadowolona mama to także zadowolone dziecko". Brawo Aniu!

Justyna Kasprzak

Show
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | macierzyństwo | macierzyństwo a kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy