Reklama

Reklama

Odczep się ode mnie!

Błagają o drugą szansę, szukają zemsty. Nigdy się nie poddają. Kto? Byli małżonkowie i kochankowie. Oto lista gwiazd, które mają z nimi poważne problemy...

V. Mario został zmuszony do uznania dziecka

Po świetnych występach na Euro 2012 o Mario Balotellim (22) zrobiło się głośno nie tylko w ojczystej Italii. I nie tylko z powodu wyczynów na boisku...

"Spodziewam się dziecka, którego ojcem jest Mario" - wyznała mediom Raffaella Fico, jego była dziewczyna. Dodała też, że przyszły tata bardzo się ucieszył z tej wiadomości. Włoski piłkarz wszystkiemu zaprzeczył i nie chciał mieć z dawną ukochaną do czynienia.

Uparta Raffaella wystosowała więc... list otwarty do gazet, w którym zadeklarowała gotowość do zrobienia testów DNA, by przekonać Super Mario, że to jego dziecko. "Będziesz obecnym i odpowiedzialnym ojcem" - dodała. I chyba miała rację! Na początku grudnia urodziła córeczkę, którą Mario zaakceptował. Mało tego, sportowiec zamierza podobno wrócić do Raffaelli.

Reklama

IV. Odzyskac Katie? Mission impossible

Nocami płacze w poduszkę. W dzień nęka telefonami. I przeprowadził się do Nowego Jorku, żeby być jak najbliżej ukochanej. Kto by pomyślał? Dotąd Tom Cruise ( 50) nie przeżywał rozstań ze swoimi kobietami. Błyskawicznie się "odkochiwał" i zrywał kontakty. Ale po rozwodzie z Katie Holmes (34) jest inaczej.

Wprawdzie najpierw gwiazdor "Mission Impossible" był wściekły na żonę, ale teraz za wszelką cenę chce ją odzyskać. Niestety, wszystko wskazuje na to, że na nic zdadzą się prośby i groźby. Rozstanie wyraźnie służy Katie. Rozwija karierę i chodzi na randki.

Na szczęście dla Toma, scjentolodzy szukają mu nowej życiowej partnerki. Może następna ukochana będzie wreszcie tą ostatnią?

III. Tran i Rihanna, czyli walka o serce damskiego boksera

"On znowu związał się z tą wywłoką" - stwierdziła Tran Karrueche (24) na wieść o tym, że jej chłopak Chris Brown (23) spotyka się z Rihanną (24). To właśnie u boku pięknej modelki piosenkarz szukał pocieszenia po zakończeniu burzliwego romansu z RiRi.

Ponad trzy lata temu Brown brutalnie pobił Rihannę. Wydawało się, że po tym skandalu żadna kobieta nie będzie chciała się z nim związać. Wydawało się też, że piosenkarka nie będzie chciała wrócić do Chrisa. A jednak...

Gdy okazało się, że Riri i Brown znowu są razem, Tran niby przypadkiem pojawiała się na tych samych imprezach co oni. I zapowiada: "To ja wyjdę za niego za mąż!". Tymczasem Chris już nawet nie myśli o swojej eksdziewczynie.

II. Marc szaleje z zazdrości o Jennifer

 "Jego nastroje ciągle się zmieniają. Oskarża ją, potem błaga o powrót, wreszcie mówi, że zniszczy życie Casperowi" - zdradzają znajomi Marca Anthony’ego (44). Muzyk wciąż nie może się pogodzić z rozwodem z Jennifer Lopez (43). Za to piosenkarka nie rozpaczała zbyt długo po rozstaniu z niewiernym mężem i szybko odnalazła radość życia u boku tancerza Caspera Smarta (24).

Romans z dużo młodszym mężczyzną nie podoba się Marcowi. Groził nawet Jennifer, że z tego powodu odbierze jej dzieci! Miesiące spędzone bez żony uświadomiły mu, że to właśnie ona była największą miłością jego życia. Niestety, na takie refleksje jest zdecydowanie za późno. Jennifer rozpoczęła już nowe życie.


I. Gabriel pobił się z nowym ukochanym Halle

To była zdecydowanie najkrwawsza bójka ostatnich lat z udziałem celebrytów. Kiedy w dniu Święta Dziękczynienia w domu Halle Berry (46) zjawił się jej były chłopak, francuski model Gabriel Aubry (36), nic nie zapowiadało takiej awantury.

Ekspartner gwiazdy odwiózł ich wspólną córkę Nahlę (4), aby razem z mamą spędziła święto. Kiedy jednak zamiast Halle po dziewczynkę wyszedł Olivier Martinez (46), nowy ukochany aktorki, Gabriel, stracił panowanie nad sobą. Model bez zastanowienia rzucił się na swojego rywala i po chwili panowie zaczęli bez litości okładać się pięściami.

Gabriel został aresztowany, ale przekonuje, że to nie on zaczął bójkę. Umieścił nawet w sieci zdjęcie z obdukcji. Aktorka będzie pewnie znów ubiegać się o sądowy zakaz zbliżania się Gabriela do niej i do Oliviera.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Show | gwiazda | stalking | Katie Holmes | Rihanna | Halle Berry | Holmes Katie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy