Reklama

Reklama

Odsłoniła biust na tygodniu mody. Florence Pugh nie zważa na hejterów

Aktorka Florence Pugh podczas Tygodnia Mody w Paryżu pokazała się w odważnej stylizacji odsłaniającej biust. Nie jest to pierwszy raz, kiedy gwiazda nie zważa na opinie hejterów i mówi wprost, że nie ma zamiaru przejmować się nieprzychylnymi komentarzami.

Florence Pugh pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu, podczas którego zaprezentowała odważną, prześwitującą kreację, która odsłaniała jej biust. Gwiazda kultowego filmu "Midsommar. W biały dzień" wywołała spore kontrowersje swoim strojem, jednak miała w tym swój cel.

Florence Pugh w prześwitującej kreacji. Nie przejmuje się hejtem?

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda postanowiła pojawić się na salonach w prześwitującej kreacji. Kilka miesięcy temu podczas jedno z pokazów mody w Rzymie aktorka wzbudziła zainteresowanie swoją różową kreacją, która również wtedy odsłaniała jej biust. Florence Pugh od dawna wspiera ruch bodypositive i już wówczas podkreślała, że nie będzie zważać na pełne oburzenia, negatywne opinie.

Reklama

Ostatnio podczas Tygodnia Mody w Paryżu Florence pojawiła się w komplecie Valentino z prześwitującego materiału, które zdobiły cekinowe wzory. Krótki top z długimi rękawami i kołnierzykiem, do którego aktorka nie założyła stanika oraz prześwitująca spódnica do kostek również tym razem stały się obiektem komentarzy w opinii publicznej. Wiele osób uważa, że ten zabieg był celowy, a aktorka chciała w ten sposób zakomunikować światu, że zamierza kontynuować dyskusję dotyczącą tego, co wypada, a czego nie wypada nosić kobietom w dzisiejszych czasach.

"Jestem w pełni świadoma rozmiaru moich piersi i nie boję się ich"

Już jakiś czas temu 26-latka w swoich mediach społecznościowych poruszyła temat kompleksów i samoakceptacji oraz tego, że jako nastolatka nie akceptowała swojego ciała.

Zdaniem opinii publicznej pokazanie się aktorki w tak odważnym wydaniu jest kolejnym istotnym głosem, który może wpłynąć na aspekt konieczności dostosowywania się kobiet do norm społecznych, również w kwestii ubioru. 

Zobacz również: Kelly Bansimon prezentuje idealne ciało w bikini. Uwierzycie, że ma 54 lata?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Florence Pugh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy