Reklama

Reklama

Ola Ciupa rozgrzała atmosferę jednym zdjęciem!

Ola Ciupa, która niegdyś zasłynęła w teledysku piosenki "My Słowianie", wciąż nie daje o sobie zapomnieć fanom. Tym razem opublikowała gorące zdjęcie w sieci, a w komentarzach aż zawrzało!

Ola Ciupa zachwyca figurą!

Ola Ciupa, czyli słynna Słowianka z teledysku Cleo i Donatana, wciąż cieszy się popularnością, chociaż od premiery teledysku minęło ponad osiem lat. 

 Dziś znana jest z tego, że pracuje jako DJ-ka i influencerka. Skrupulatnie prowadzi swoje media społecznościowe i tam regularnie zaskakuje fanów nowymi zdjęciami. 

Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje w pięknej, kobiecej kreacji. Czarna sukienka podkreśliła wszelkie wdzięki gwiazdy i nie pozostawiła wiele dla wyobraźni internautów. 

Trzeba przyznać, że upływający czas nie ma znaczenia dla Oli, która niezmiennie zachwyca figurą. Fani nie szczędzili jej ciepłych słów i komplementów w komentarzach pod fotografią.

Jak "Słowianka" dba o swój wygląd? Regularnie można spotkać ją na siłowni, a w jej lodówce nie znajdziemy niezdrowych produktów spożywczych. 

"Mam dietę niewykluczającą mięsa, ale ponieważ zanim nie przepadam, to została zmodyfikowana. Dostaję w związku z tym dużo ryb i warzyw - wyznała w rozmowie z Super Expressem Ola.  

Reklama

***
Zobacz również: 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy