Reklama

Reklama

Olga Kalicka to gwiazda „Dziewczyn z Dubaju”. Co wiadomo jej karierze i życiu prywatnym?

Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Zyskała sympatię widzów, wcielając się w postać Magdy w serialu "Rodzinka.pl". Od tego czasu wciąż zaskakuje, biorąc udział w nowych projektach: zarówno teatralnych i filmowych, jak i tanecznych. Co wiadomo o karierze i życiu prywatnym Olgi Kalickiej?

Olga Klicka: kariera aktorska

Olga Kalicka pochodzi z Piaseczna i ma obecnie 28 lat. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zyskała  rozpoznawalność już jako nastolatka, dzięki roli Magdy, w którą wcielała się przez dziewięć lat w serialu "Rodzinka.pl", 

Kalicka zagrała również w innych polskich serialach takich jak: "M jak miłość", "Plebania", "Prawo Agaty" czy też "Prosto w serce". Na koncie ma także wiele ról filmowych i teatralnych. Od 2018 jest związana z warszawskim Teatrem Kwadrat. Występuje również na deskach teatrów: Komedia, Capitol, Rampa. Niedawno premierę miał najnowszy film z udziałem Kalickiej pod tytułem "Dziewczyny z Dubaju". 

Reklama

Olga Kalicka jest niezwykle zdolną i zapracowaną aktorką. Aktywnie działa również w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 440 tys. użytkowników.

Aktorka we wpisach chętnie informuje o nowych projektach i dzieli się przemyśleniami na temat zawodu, który wykonuje.

Kalicka jest uzdolniona nie tylko artystycznie. W 2020 roku wspólnie z przyjaciółką otworzyła markę odzieżową, która bardzo szybko się rozwija. 

Olga Kalicka: życie prywatne

Kalicka jest w długoletnim związku z Cezarym Nowakiem. Para poznała się jeszcze w gimnazjum. Aktorka oraz jej partner w przyszłości planują wziąć ślub. Organizację uroczystości utrudnia im jednak nadmiar pracy.

Od 2019 roku para wspólnie wychowuje synka Aleksego. Aktorka w mediach społecznościowych chętnie opowiada o tym, jak czuje się w roli mamy. Pokazuje zarówno blaski, jak i cienie rodzicielstwa. "Macierzyństwo generalnie nie jest łatwe. Na każdym etapie jest "coś". Myślę, że nigdy nie będzie łatwo"  - zaznaczyła Kalicka w jednym z postów na Instagramie.   

Kalicka łączy karierę z wychowywaniem syna. Niedawno w rozmowie z mediami zaznaczyła, że nie jest to łatwe. Mimo trudności nie zamierza jednak rezygnować z nowych projektów artystycznych, ponieważ pracując, jest szczęśliwa i czuje się spełniona.


***
Przeczytaj również: 

Najgorsze fryzury dla pań po 50-tce. Bezlitośnie postarzają 

Nie odbieraj telefonu w ten sposób. Mogą to wykorzystać przeciwko tobie

Virgil Abloh nie żyje. Amerykański projektant mody miał 41 lat

Zobacz również:

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje