Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk w kobiecej odsłonie! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Oliwia Bieniuk jest doskonale zapowiadającą się modelką, której urodą zachwycają się polskie media. Wyjątkowy urok Oliwii zauważyła także Jola Czaja-Przesmycka, która zaprosiła młodą gwiazdę do najnowszego odcinka projektu „Daj się wyczaić”. Efekty ich współpracy powalają na kolana.

Oliwia Bieniuk w projekcie Joli Czai

Oliwia Bieniuk to nazwisko, które warto zapamiętać i staje się ono coraz bardziej popularne. 

Młoda gwiazda zachwyca swoją urodą i sposobem pracy przed obiektywem aparatu. Niedługo pojawi się nie tylko na większej ilości okładek poczytnych magazynów, ale także w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. 

Do tego jest niezwykle skromna i dojrzała, jak na swój wiek, co zaskakuje podczas spotkania z początkującą gwiazdą. 

Prywatnie jest córką Jarosława Bieniuka i słynnej aktorki, Anny Przybylskiej. Z biegiem lat widać, jak bardzo staje się podobna do pięknej mamy, która była jedną z ikon polskiego kina. 

Reklama

Piękno i potencjał Oliwii Bieniuk zauważyła także Jola Czaja, która zaprosiła ją do swojego projektu "Daj się wyczaić". 

W najnowszym odcinku Oliwia zaprezentuje się w niezwykle kobiecej odsłonie i stanie przed obiektywem fotografa Wojtka Białego, który uwiecznił niezwykłe stylizacje Joli Czai, makijaż spod ręki makijażystki Ani Orłowskiej i fryzurę wykonaną przez Ewę Pieczarkę. 

Oliwia Bieniuk: z nastolatki w dorosłą kobietę

Inspiracją do tej sesji przemiany jest kultowa twórczość Helmuta Newtona, światowej sławy  fotografika, który, jak nikt ukazuje piękno kobiety, nieprzemijalny szyk minimalizmu, wyrafinowany styl tylko w czerni i bieli. 

Oliwia zmieniając stylizację w pewnym momencie doprowadziła Jolę Czaję do łez. Patrząc na nią faktycznie trudno było powstrzymać wzruszenie.

Do tej pory nieśmiała nastolatka, zmienia się przed obiektywem w pewną siebie kobietę i przy tym emanującą niezwykłym pięknem. 

Metamorfoza Oliwii w projekcie "Daj się wyczaić" może być dla wielu metaforą pięknego wejścia w dorosłość, które ukazuje piękno dorastania w bardzo delikatny i wysmakowany sposób. 

Elegancja Oliwii zachwyciła wszystkich na planie zdjęciowym, a takich fotografii z pewnością piękna modelka jeszcze nie miała w swoim portfolio!

Tylko u nas obejrzycie przedpremierowo kolejny odcinek "Daj się wyczaić"! (produkcja Zostań Jutuberem). Zobaczcie, jak zmieniła się Oliwia Bieniuk:

***  
Więcej odcinków "Daj się wyczaić" znajdziecie na kanale Czaja Wyczaja.     

***
Zobacz również: 

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciem z sesji

Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Kim jest 18-latka?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje