Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Jarosław Bieniuk wziął ostatnio udział w sesji zdjęciowej ze swoją córką, Oliwką dla dwutygodnika "Viva!". Zdjęcia są na tyle kontrowersyjne, że 19-latka pozuje na nich w bardzo odważnym dekolcie ze swoim tatą. Internauci nie kryją niesmaku.

Internauci zareagowali negatywnie na efekty wspólnej sesji zdjęciowej Oliwii i Jarosława Bieniuków
Internauci zareagowali negatywnie na efekty wspólnej sesji zdjęciowej Oliwii i Jarosława BieniukówEast News

Oliwia Bieniuk ma zaledwie 19 lat, a już od dawna bryluje w polskim show-biznesie. Za sprawą bycia dzieckiem znanych rodziców, ma już za sobą liczne wywiady, sesje zdjęciowe, a także udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Ostatnimi czasy Jarosław Bieniuk coraz częściej pojawia się publicznie ze swoją córką, Oliwią Bieniuk. Wspólnie pojawili się w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż", gdzie rozmawiali o łączących ich relacjach. Odcinek cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Sesja zdjęciowa Oliwii i Jarosława Bieniuków

Kolejnym wspólnym projektem Jarosława i Oliwii Bieniuków był udział w wywiadzie i sesji zdjęciowej dla "Vivy!". Jarosław opowiadał w rozmowie, jak ciężko było mu po śmierci ukochanej żony, Anny Przybylskiej i jak bardzo przeżywali to wraz z dziećmi. Wywiad ten został okraszony sesją zdjęciową, która wzbudziła niemałe kontrowersje.

Rozkraczony ojciec i córka wyglądająca jak partnerka raczej. Szkoda, bo mogli zrobić lepszą sesję pokazująca bardziej relacje taty i dorastającej córki.

- napisał jeden z internautów pod postem ze zdjęciem z sesji.

Trochę niesmaczne te zdjęcia jak na ojca i córkę. Osobiście nie chciałabym takich zdjęć z moim tatą... te nogi, mimika, dekolt, stroje. Przepraszam ale dla mnie te zdjęcia są na nie.

- skomentowała ostro inna internautka. 

Ciężko znaleźć pozytywne komentarze i nie sposób nie zauważyć, że internauci są po prostu zniesmaczeni efektami tej sesji zdjęciowej. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Czytaj również: 

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas