Reklama

Reklama

Oliwia z "Love Island" pozuje na Bali, chwaląc się idealnym ciałem!

Oliwia Miśkiewicz, jedna z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" przebywa obecnie na Bali i chętnie chwali się na Instagramie swoim nowym życiem na egzotycznej wyspie. Obdarzona pięknym ciałem modelka coraz częściej eksponuje także swoje wdzięki, odziane często tylko w strój bikini czy zmysłową bieliznę.

Oliwia Miśkiewicz to uczestniczka pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". Piękna blondynka stworzyła tam parę z Maciejem Szewczykiem, ale ich toksyczna relacja (para rozstawała się i schodziła na zmianę, kłóciła i godziła) ostatecznie nie przetrwała. Dziś Maciej jest w związku z inną piękną modelką i rozwija karierę w MMA, a Oliwia wyjechała na Bali. 

Na egzotycznej, indonezyjskiej wyspie, którą pokochali polscy celebryci, Oliwia mieszka z trzema, przygarniętymi z ulicy pieskami. Jeszcze jakiś czas temu była w związku z Aleksandrem Muzheiko, znanym z programów "Warsaw Shore" i "Top model", ale i ta relacja nie przetrwała - Muzheiko zarzucał modelce, że jest próżna i ważny jest dla niej status materialny, a ona przekonywała, że brakuje mu ambicji i nie ma już sił "ciągnąć go w górę". 

Aleksander Muzheiko przebywa obecnie w Hiszpanii i bierze udział w kolejnej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości", a Oliwia rozwija swoją karierę modelki i influencerki - na Instagramie obserwuje ją już ponad 186 tysięcy fanów! 

Reklama

Zobacz również: Uczestniczy "Love Island. Wyspa miłości" w kryjówce. "Zaszliśmy naprawdę daleko"

Oliwia z "Love Island" pozuje na hamaku, chwaląc się idealnym ciałem!

Oliwia Miśkiewicz cieszy się spokojnym życiem na Bali i, jak sama przyznaje, nie ma zamiaru póki co wracać do Polski. Zamiast tego regularnie raczy fanów fotkami w strojach bikini lub efektami zmysłowych sesji zdjęciowych. 

Na najnowszym filmiku, który pojawił się właśnie na profilu modelki, Oliwia pozuje na hamaku, prężąc swoje idealne, szczupłe ciało. 

- napisała, a fan natychmiast zasypali ją komplementami:

- "Uwielbiam Cię oglądać Oliwia!", "Przepiękna kobieta", "Absolutnie perfekcyjna", "Niesamowita" - piszą. 

A jak wam podoba się była uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości"?

Zobacz również:

Wzruszające pożegnanie Krzysztofa w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Miśkiewicz | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy