Pamela Anderson. Co dziś dzieje się z gwiazdą?

Dziś kariera w show biznesie, bez udziału social mediów, wydaje się niemożliwa. Choć część gwiazd od czasu do czasu decyduje się spędzić kilka dni off line, całkowita rezygnacja z aktywności na Instagramie czy Facebooku to rzadkość. Na taki krok rok temu zdecydowała się Pamela Anderson. Co dziś się z nią dzieje?

Pamela Anderson, mimo upływu lat pozostaje piękną kobietą
Pamela Anderson, mimo upływu lat pozostaje piękną kobietąPamela Anderson. Co dziś dzieje się z gwiazdą?Getty Images

Pamela Anderson to ikona lat 90. Piękna, blondwłosa dziewczyna, zyskała popularność nie tylko za sprawą roli w "Słonecznym patrolu", ale również swojego życia prywatnego, obfitującego w ekscesy i skandale. Kolorowa prasa uwielbiała rozpisywać się nie tylko o jej operacjach plastycznych, ale również o romansach, ślubach i rozwodach. Zdarzały się okresy, w których Pamela Anderson nie mogła wyjść z domu, by nie towarzyszyły jej kroki paparazzi i błysk fleszy ich aparatów.

Pamela Anderson, Tommy Lee i sesktaśma

Jedna z najgłośniejszych obyczajowych afer z udziałem Pameli Anderson, wybuchała po tym, jak światło dzienne ujrzały sekstaśmy, na których zarejestrowano intymne momenty Pameli i jej męża. Tommy’ego Lee.

Pikantne wideo zostało nagrane podczas miesiąca miodowego tej dwójki. Kilka lat po ślubie taśma została skradziona i upubliczniona. Sprawcą był Rand Gautier, elektryk (a także aktor filmów dla dorosłych), któremu Tommy Lee był winny pieniądze.  Amatorski film, dystrybuowany na pirackich kasetach VHS, opatrzonych tytułem "Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon", zyskała sporą popularność.

Pamela Anderson wciąż cieszy się zainteresowaniem mediów i paparazzi
Pamela Anderson wciąż cieszy się zainteresowaniem mediów i paparazziBackgrid/East NewsEast News

"Pam&Tommy" - skandal, który stał się tematem serialu

Teraz historia głośnego skandalu doczekała się ekranizacji. 2 lutego na platformie streamingowej Hulu pojawiły się trzy odcinki serialu "Pam&Tommy". W rolę Pameli Anderson wcieliła się Lily James (znana m.in. z filmu "Kopciuszek"), Tommy Lee został zaś zagrany przez Sebastiana Stana. Za reżyserię odpowiada Craig Gillespie. Jeszcze przed premierą chwalono charakteryzację odtwórców głównych ról, na kilka dni po premierze zaś, serial zbiera niezłe recenzje. Średnia ocen w serwisach Rotten Tomatoes i IMDB to ok. 7,5/10.

W dyskusji, toczącej się wokół serialu "Pam&Tommy" brakuje jednak jednego głosu, którego fani są szczególnie ciekawi. Głosu Pameli Anderson.

Pamela Anderson. Co myśli o serialu "Pam&Tommy"?

Ten, kto liczy że Pamela skomentuje serial tweetem czy filmikiem na insta stories srodze się zawiedzie - rok temu gwiazda zniknęła z mediów społecznościowych. "Nigdy nie byłam szczególnie zainteresowana mediami społecznościowymi, a teraz, gdy moje życie się ustabilizowało, czerpię inspirację z książek i natury. Jestem wolna" - napisała w pożegnalnym poście.

Trudno też oczekiwać, by Pamela Anderson odniosła się do serialu "Pam&Tommy" za pośrednictwem tradycyjnych mediów. Jak donoszą zachodnie media, gwiazda nie ma zamiaru komentować produkcji, a tym bardziej brać udziału w jej promocji. "Naprawdę miałam nadzieję, że się zaangażuje. Chciałabym, żeby było inaczej" - cytuje "US Weekly" Lily James, która w serialu wciela się w rolę Pameli Anderson. "Moją intencją, było tylko wiernie otworzyć historię i ukazać Pamelę w jak najbardziej autentyczny sposób".

Dodatkowo, źródła zbliżone do Pameli Anderson twierdzą, że gwiazda nigdy nie obejrzała sekstaśmy, będącej przyczyną skandalu.

Pamela Anderson. Co dziś dzieje się z gwiazdą?

Co dziś dzieje się z Pamelą Anderson? Gwiazda "Słonecznego Patrolu" wyprowadziła się do Kanady, gdzie pochłania ją renowacja domu na Vancouver Island oraz przygotowania do nowego programu, realizowanego dla HGTV (Home and Garden TV).

„Zdrowie na widelcu”: Konserwanty w produktach spożywczychPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas