Pamela Anderson zapowiedziała nowy serial. Będzie kolejny hit?

Pamela Anderson, aktorka i ikona lat 90. podzieliła się z fanami na Instagramie trailerem najnowszej produkcji. Gwiazda "Słonecznego patrolu" znów podjęła się remontu swojej rodzinnej posiadłości, ale to nie jedyne wyzwanie, które sobie zaserwowała!

Pamela Anderson ma ostatnio dobrą passę
Pamela Anderson ma ostatnio dobrą passęEvan Agostini/InvisionEast News

Pamela Anderson opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała fanów, że już niedługo zobaczą oni drugą część dokumentu „Garden Of Eden”, który skupia się na jej pracy nad renowacją posiadłości babci na kanadyjskiej Vancouver Island. Kontynuację współpracy ogłosiło również Corus Studios, ujawniając, że zakończono prace nad drugim sezonem serialu, którego pierwsza część cieszyła się ogromną popularnością.

Pamela Anderson ogłosiła premierę nowego dokumentu. Fani nie mogą się już doczekać

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, w drugim sezonie niezapomniana C.J. Parker ze "Słonecznego patrolu" „dąży do przekształcenia sześcioakrowej posiadłości swojej babci na wyspie Vancouver, rozwiązując problemy remontowe z sezonu pierwszego oraz... te całkiem nowe”.

Podczas pracy nad dokumentem Pamela podróżuje również do Los Angeles, gdzie pomaga swoim synom - Brandonowi i Dylanowi Lee w remoncie ich nowo zakupionego domu. Jak się okazuje, Brandon mocno polega na wyczuciu swojej matki w zakresie projektowania i renowacji - ikona lat 90. znana jest bowiem ze świetnego stylu, a swoją kanadyjską, rodzinną posiadłość zamieniła w designerską perełkę.

Sama Pamela już nie może się doczekać premiery dokumentu, bo przyznaje, że emocje, które towarzyszyły jej podczas nagrań, mocno różniły się od tych z czasu produkcji pierwszej części.

W pierwszym sezonie byłam trochę w rozsypce. To nie był mój najlepszy okres w życiu. Pisząc swoją autobiografię byłam przestawiona na tryb przetrwania, nakręciłam film dokumentalny - miałam otwartą ranę. Po prostu nie czułam się najlepiej

- zdradziła w rozmowie z "People".

Drugi sezon jest już według gwiazdy zupełnie inny:

Drugi sezon opowiada o odkupieniu, autentyczności, prawdzie i akceptacji siebie. Odzyskuję swoją moc, zamiast z niej rezygnować. Przejęłam kontrolę nad serialem i wymyśliłam jak trzymać się swojej wizji i zamienić ją w pozytywne doświadczenie

- dodała.

Pamela Anderson podzieliła się na Instagramie trailerem dokumentu, a fani momentalnie okazali jej swoje wsparcie.

- "Nie mogę się doczekać", "Na pewno zobaczę", "Ale drużyna", "Kocham, ależ inspiracja", "Jestem podekscytowana" - piszą.

Serial będzie można oglądać na platformie Hulu. W Polsce pierwszą część pokazywała tekewizja Zoom TV, więc istnieje spora szansa, że i polscy fani zobaczą niedługo tę produkcję.

"Zbliżenia". Arek Jakubik o "chorobie na Polskę", nowych projektach i współpracy z synamiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas