Reklama

Pamela Anderson zachwyciła w Paryżu. Ale stylizacja

Pamela Anderson, nieodżałowana C.J. Parker ze "Słonecznego patrolu" i ikona lat 90. pojawiła się w Paryżu na pokazie Victorii Beckham i zachwyciła wyjątkowo kobiecą stylizacją. Gwiazda pokazała się też wcześniej w luźniejszej, sportowej odsłonie - w obu wyglądała zjawiskowo.

Ostatnie miesiące należały zdecydowanie do Pameli Anderson. 31 stycznia 2023 roku swoją premierę miał jeden z najbardziej wyczekiwanych dokumentów Netflixa, "Pamela, a Love Story", w którym jedna z najsłynniejszych blondynek świata i gwiazda serialu "Słoneczny patrol" rozprawiła się z największymi mitami na swój temat. Gwiazda postanowiła pokazać swoją prawdziwą twarz, zdradzając przy okazji, jak wielkim ciosem była dla niej premiera serialu "Pam and Tommy". 

Pamela Anderson wystąpiła w dokumencie w domowej, naturalnej odsłonie, bez makijażu i wyzywających ubrań, z których zawsze słynęła. Wierni fani aktorki i aktywistki prozwierzęcej nie byli jednak zaskoczeni - dobrze wiedzą, że taka jest właśnie prawdziwa Pam, na której lata kontrowersyjnej kariery odcisnęły mocne piętno. W tym roku ukazała się również autobiografia gwiazdy "Love, Pamela", w której podzieliła się z fanami nie tylko historią życia, ale również bardzo intymnymi przemyśleniami i... własną poezją. Chwytająca za serce książka momentalnie stała się hitem, a fani z całego świata piszą do gwiazdy wzruszające listy pełne słów wsparcia i miłości. 

Reklama

Pamela Anderson w ostatnich miesiącach aktywnie promuje dokument i książkę, sporo podróżuje i spotyka się zarówno z dziennikarzami jak i najwierniejszymi fanami. Teraz postanowiła odwiedzić Paryż i pojawiła się na pokazie kolekcji Victorii Beckham wiosna/lato 2024. 

Pamela Anderson skradła show na pokazie Victorii Beckham. Zachwycająca?

Pamela Anderson pojawiła się na paryskim Tygodniu Mody i zachwyciła wyjątkowo kobiecą stylizacją. 56-latka zdecydowała się na oryginalną suknię, do której dobrała wysokie, cieliste buty i delikatną biżuterię. 

Przed pokazem Pamela spacerowała po Paryżu w zdecydowanie luźniejszym stroju - szerokich dżinsach, brązowym sweterku i sportowych butach. W której stylizacji podoba wam się bardziej? 

Zobacz również: 

Tak mieszka Katarzyna Cichopek! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy