Reklama

Reklama

Patrycja Wieja w nieudanej stylizacji

Kariera Patrycji Kujawy nabiera tempa. Projektantka, specjalizująca się w sukniach ślubnych, ubiera m.in. Olę Ciupę, Dodę, Magdę Femme i Aleksandrę Szwed.

Ta ostatnia wystąpiła zresztą w roli modelki na pokazie najnowszej kolekcji projektantki. Zaprezentowała się w rozłożystej sukni w kwiatowe motywy.

Na imprezie pojawiło się kilku celebrytów, m.in. Tomasz Lubert z żoną, Paulina Drażba, wspomniana Magda Femme i zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Projekt Lady" - Patrycja Wieja.

Od zwycięstwa Patrycji w TVN-owskim projekcie minęło już trochę czasu. Niestety, wygląda na to, że dziewczyna nie zagrzeje na dłużej miejsca w polskim show-biznesie.

Co prawda od czasu do czasu pojawia się na ściankach promocyjnych mniejszych imprez, ale niewiele z tego wynika.

Reklama

Na pokaz Kujawy, Patrycja wybrała czarny kombinezon z wycięciem w okolicach talii i krótkie futerko. W naszej ocenie stylizacja nie miała wiele wspólnego z zasadami klasycznej elegancji.

Dodatkowo na pierwszy plan wybijała się mocna opalenizna, która postarzyła Wieję o co najmniej kilka lat. To samo można powiedzieć o mocno podkreślonych, czarnych brwiach.

Kierunek, w jakim podąża Patrycja, wcale nam się nie podoba. Mamy jednak nadzieję, że z czasem będzie tylko lepiej.

Lubicie zwyciężczynię "Projektu Lady" w takim wydaniu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Wieja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje