Reklama

Paulina Krupińska: Klaudia El Dursi ma za dużo lat, żeby zostać Miss

Podczas konkursu piękności Miss Polonia 2019 Paulina Krupińska wypowiedziała się na temat jednej z uczestniczek programu „Top Model”.

Paulina Krupińska uważa, że choć Klaudia El Dursi nie weszła do finału "Top Model", zrobi największą karierę ze wszystkich uczestników ósmej edycji programu.

- Klaudii nie znałam wcześniej. Ona się dobrze zna z moją przyjaciółką. Powiedziałam, żeby jej przekazała, że totalnie trzymam za nią kciuki, że jest cudowną dziewczyną. Cieszę się, że matka dwójki dzieci pokazuje, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć jakąś karierę, żeby zawalczyć o siebie, żeby spełniać swoje marzenia - powiedziała.

Klaudia z miejsca zwróciła uwagę jurorów "Top Model". Zachwyciła ich do tego stopnia, że jako pierwsza uczestniczka w historii programu otrzymała "złoty bilet", dzięki któremu dostała się do domu modelek bez dalszych eliminacji. Również Paulina Krupińska jest pod wrażeniem wyglądu modelki.

Reklama

- Ma urodę ponadprzeciętną. Ona w ogóle by się idealnie nadawała na Miss, tylko niestety już wiekowo odpadłaby w przedbiegach. Oczywiście Miss nie może posiadać dzieci. Jest taki regulamin. A właśnie ona jest 30-letnią matką dwójki dzieci - zauważyła.

Jesteście fanami Klaudii El Dursi?

X-news
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Klaudia El Dursi | Top model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy