Reklama

Paulina Krupińska pokazała córkę. Fani nie dowierzają. "Kopia!"

Paulina Krupińska-Karpiel tradycyjnie spędziła święta w rodzinnych stronach swojego męża. Na jej instagramowym profilu nie zabrakło zdjęć oraz nagrań z celebrowania tego niezwykłego czasu. Zamieściła nawet zdjęcie córki - Tosi, które wywołało niemałe poruszenie w sieci. Internauci uważają, że rośnie druga Miss Polonia!

Paulina Krupińska-Karpiel - polska modelka, prezenterka i osobowość telewizyjna cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Była Miss Polonia nieustannie emanuje uśmiechem, a swoim pogodnym nastawieniem do życia zaraża innych. Od wielu lat, wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Modelka i lider zespołu Zakopower sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w lipcu 2018 roku, będąc już rodzicami dwójki dzieci. Dziś Antonina ma 7 lat, a Jędrzej - 5.  

Paulina i Sebastian na co dzień strzegą swojego prywatnego życia, nie pokazując w sieci zbyt wielu fotek dzieci. Oboje prowadzą konta w mediach społecznościowych, jednak ograniczają się tam głównie do zdjęć czy nagrań pokazujących ich pracę - kulisy programu "Dzień Dobry TVN", którego współprowadzącą jest Paulina, czy też nowe muzyczne projekty oraz sukcesy zespołu Zakopower. 

Reklama

Zdarza się im jednak przemycić nieco prywaty, a doskonałą okazją do tego były ostatnio Święta Bożego Narodzenia, które rokrocznie rodzina Karpielów spędzała na Podhalu. Na Instagramie Pauliny Krupińskiej nie zabrakło ujęć w góralskich strojach oraz krajobrazu Tatr. Modelka zamieściła również wyjątkowe nagranie, na którym występują kolędnicy. Najmłodsi górale zaprezentowali tradycyjne kolędy charakterystyczne dla tego regionu Polski. 

Internauci byli oczarowani, a swoje zachwyty wyrażali w komentarzach pod postem. Nagranie to ogromnie spodobało się również koleżankom Krupińskiej ze "śniadaniówki" - Agnieszce Woźniak-Starak oraz Annie Kalczyńskiej. 

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie córki. Podobizna jest uderzająca

Kolejny post, które zamieściła na Instagramie Krupińska wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie internautów. Prezenterka zrobiła wyjątek od swojej zasady i pokazała jak wygląda jej 7-letnia córka Antosia. Na zdjęciu, które opublikowała, dziewczynka siedzi obok choinki, ma na sobie strój góralski i jak napisała Krupińska - idzie kolędować. 

Mimo okularów, które nieco zasłaniają jej twarz, fani od razu zauważyli uderzającą podobiznę. W komentarzach pisali, że Antonina jest kopią swojej mamy i są przekonani, że w przyszłości będzie podążać jej śladami, zdobywając tytuł Miss Polonia. 

Czy wy również dostrzegacie tę podobiznę? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama